Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gumy na nase autobusy


JaRoY

Recommended Posts

  • O 2 roky později...

Kurňa,bych se chtěl někdy svézt v té Tvé V6. Než jsem koupil co mám,tak jsem moc přemýšlel o V6 Espace a líbí se mi stále.

Adraj: Můžeme dát někdy a někde rande. Rád předvedu. :papa Zrovna teď o víkendu by to šlo. :roker

Upraveno uživatelem Tango C8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je kvuli kotoucum 305 a brzdicum brembo 15 bys tam nrdostal a 16 tam jdou jen nektere. Taky mohli ludry ofiko povolit 17 :)

To mas pravdu.Aj s originalnymi diskami Lancia 16" je vpredu problem pri prezuvani-lepenie zavazia na spravne miesta.Je potrebne mat v tom uz prax.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Ahoj všichni. Mám v techničáku jen 16" kola, ale v inzerci je spoustu 15" údajně vhodných na C8-Phedra, někdy dokonce údajně sundaná z Phedry (s fotkou kola na autě) Shání se evidentně líp, než 16".

 

Ve Fiatu mi řekli, že leda zaplatit si vyjádření importéra za 2000,- a pak dle rozměrů, co importér napíše, lze zapsat do TP.

 

Ale vidím, že i mezi vámi je dost těch, co mají v techničáku 15". Opravdu budou na úřadě vyžadovat vyjádření importéra i na kola, která se nejspíš na moje auto dávala i v originále?

 

Vy, kdo máte 15", jaký máte prosím přesně rozměr disku a ET? A může být problém s některými 15" nebo 16" disky kvůli brzdám, když mám kotouče i třmeny origo?

 

Díky.

Upraveno uživatelem martinikus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...