Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306 divný zvuk pri konkrétnych otáčkách na konkr. kvaltoch


Ivkopivko12tka

Recommended Posts

ahojte

Dnes som išiel s vypnutým rádiom, chcel som proste ticho a všimol som si divný zvuk, na 6 rýchlosti pri 90km/h (2600ot) sa ozýva \"UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU\". Zvuk je dosť otravný, intenzívny, taký vtieravý, nedá sa nepočuť. :nevim

Myslel som si, že je to nejaká \"feature\" pneumatík, no pri iných a iných kvaltoch to pri 90km/h nepoču, tak som z toho pneumatiky vylúčil. Tento zvuk sa objavuje vo veľmi úzkom spektre otáčok, možno medzi 2550 a 2650, ak jemne zrýchlim alebo spomalím, tak úplne zmizne. (88-93km/h)

Nedalo mi to, skúšil som to ešte na 3ke, a toto isté, len s menšou intenzitou sa deje pri rovných 2550-2600 a cca 50km/h, čiže ak nie úplne rovnako, tak podobne.

Motor tento zvuk pri rôznych otáčkach sám od seba s vyradenou rýchlosťou nevydáva, ani keď stojí, ani keď vyradím rýchlosť a otáčky držím.

Pripájam VIDEO, kde je to zreteľne počuť , najlepšie však medzi 40-45 sekundou, kedy som jemne v pritláčal nohu na plyn. Prepnite si kvalitu na 480p a dobré repro/slúchadlá

Stretol sa s tým niekto a riešil to niekto? Rád by som sa toho zbavil, alebo aspoň vedel, kde hľadať (prevodovka, diferneciál?)

Ďakujem

[upravil dne 25/2/13 19:04 od Ivkopivko12tka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...