Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

STK MYNOS, Praha 8, Beš?ákova 10


Guest dtyrkas

Recommended Posts

Pan Met..... Mir. kamošovi dělal STK Forda Fiesty r.v. 1997, stav tachometru 161 000, neprošla a teď důvody:

Lehké (A)

503 Rám - koroze (blbost prolezli jsme a nic jsme nenasli)

526 Podlaha (blbost prolezli jsme a nic jsme nenasli)

707 Motor, přev. - těsnost (motor i převodovka čistý jak dětská prdýlka, vespod i navrchu, všechno těsný)

510 Skříň karos., budka (blbost prolezli jsme a nic jsme nenasli)

Vážné (B)

622 Osvětlení zadní SPZ (svítilo jen jedno, což je závada klasifikace A a ne B)

605 Potk. světla-seřízení (potenciometr v kabine sice je, ale svetla nemaji ve vybave elektromotorky, nejspis tam byly dany nekdy pozdejc, mozna po nejake bouracce - to bych bral jako zavadu - co myslite, da misto potaku plastovou zaslepku a vyresi to, ze?)

Nebezpečné ©

208 Park. brzda-účinek (predepsana brzdici sila je 490N, nameril na jednom kole 584N, na druhem 352N)

Suma sumarum : pise automaticky nemsysly a vicemene auto ma jen dve zavady.

Delaj to takhle vsechny technicky? Buzerujou za blbosti?

BTW nase auto proslo technickou na Bohdalci bez sebemensiho sramu minuly tyden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebuzerují automaticky. Já jsem prošel s Pažoutem minulý týden, bez závad a připomínek, seřídil mi pouze pravé světlo. Dokonce z mého pohledu velmi věcně přistoupil k \"problému\" velikosti kol - ve velkém TP mi totiž nějaký umělec napsal alternativní rozměr 15/195/65 (čehož jsem si nevšiml), já tam mám výrobcem doporučený 15/195/55. Uznal, že to co je napsané v TP je hloupost, ukázal jsem mu to pro jistotu v návodu na použití Pažouta, odkýval a jel jsem. Prý mě mohl klidně vyhodit, co je v TP je svaté... Naprostá spokojenost z mé strany, rychlé, příjemné, v pohodě lidi.

J.

PS: Ostrava - Hrabová, vedle Makra, bez protekce, bez úplatku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nedavno delal STK+Emise -- kdo to ma nema daleko, vrele doporucuji. Zadne dlouhe cekani:

Emise: hotove za cca 20 minut -- jediny problem nastal pri mereni na zvysene otacky /technik \"upravil\" tak, aby vyhvovlo/ - bez problemu

Technicka: hotove tak za 15-20 minut -- leve zadni kolo hur brdilo /je tam buben a fakt je v hajzlu/, serizeni svetel udelal technik sam /na muj vkus je prilis !prizvednul!/ - v zapisu neni zadna zjistena zavada a to podotykam, ze jsem si tam dovolil prijet na R15 205/60, co je napsano v technicaku nebudu radeji psat ;)

sumasumarum: absolutni spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v Praze bych na technickou sam nejezdil, pokud je na aute co najit... brachu vyhodili z STK za mesic proslou lekarnicku, pritom stacilo rict at si skoci naproti na benzinku koupit novou...

vzhledem k tomu, ze potrebuji vykazovat nejake vozy, co neprosly, a servisaka co vozi auta kazdy tyden (dela obrat...) asi nevyhodi, nekdo to odskakat musi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 1 rok později...
  • O 2 měsíce později...

Tak závadu A - 707 Motor, přev. - těsnost - tuhle závadu snad mají v tom formuláři předtištěnou, automaticky jí tam snad píšou u každýho auta.

Jinak co se týká závady B - 605 Potk. světla-seřízení tak to by se krytkou místo poťáku asi dalo řešit, ale ten technik bude chtít nejspíš vidět, že se ten sklon světel dá štelovat ručně šroubem. Já jsem neměl u starý 306 ovládání naklápění světel z kabiny (sociální výbava) a technik na STK chtěl vidět zda se to dá štelovat přímo na světlech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Driver

Tak závadu A - 707 Motor, přev. - těsnost - tuhle závadu snad mají v tom formuláři předtištěnou, automaticky jí tam snad píšou u každýho auta.

Tak tohle je pravda, jeste jsem nevidel, ze by tam nebyla :roker

Tak já ti to ukážu.. zrovna minulý týden jsem byl na STK v Motole a jediné,co mému Pažoutkovi napsali je výfukové potrubí - stav ( zařazeno do lehké závady A)...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Piwec

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Driver

Tak závadu A - 707 Motor, přev. - těsnost - tuhle závadu snad mají v tom formuláři předtištěnou, automaticky jí tam snad píšou u každýho auta.

Tak tohle je pravda, jeste jsem nevidel, ze by tam nebyla :roker

Tak já ti to ukážu.. zrovna minulý týden jsem byl na STK v Motole a jediné,co mému Pažoutkovi napsali je výfukové potrubí - stav ( zařazeno do lehké závady A)...:papa

Tak to gratuluju, buď jsi strávil víkend čištěním motoru a převodovky nebo si technik zapoměl sundat černý brejle když lez pod auto :D To chceš říct, že zespoda není ani flek od oleje? Nebo jsi vyjímka potvrzující pravidlo.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Piwec

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Driver

Tak závadu A - 707 Motor, přev. - těsnost - tuhle závadu snad mají v tom formuláři předtištěnou, automaticky jí tam snad píšou u každýho auta.

Tak tohle je pravda, jeste jsem nevidel, ze by tam nebyla :roker

Tak já ti to ukážu.. zrovna minulý týden jsem byl na STK v Motole a jediné,co mému Pažoutkovi napsali je výfukové potrubí - stav ( zařazeno do lehké závady A)...:papa

Nerikam, ze to neni mozny, jen ze jsem to jueste nevidel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Dnes jsem byl se svoji 106 na chodovci (Praha)

celkem v pohodě, doseřídil leve světlo. řikal že je vše ok ale na protoklu jsem si přečet 707 Motor, přev-těsnost, (se dalo čekat v tomto počaí motor nebyl čistej a tato \"zavada\" byla i při minule prhlidce) ale nevim co si mam představit pod \"502 Rám-Spojení dílů\" (oboje v kategorii A)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: svachz1

Dnes jsem byl se svoji 106 na chodovci (Praha)

celkem v pohodě, doseřídil leve světlo. řikal že je vše ok ale na protoklu jsem si přečet 707 Motor, přev-těsnost, (se dalo čekat v tomto počaí motor nebyl čistej a tato \"zavada\" byla i při minule prhlidce) ale nevim co si mam představit pod \"502 Rám-Spojení dílů\" (oboje v kategorii A)

u starsich aut se nektere vydy pisou automaticky aniž by tam byly , jsou to jen A takže bud v klidu , ber to tak že kdyby nenapsal nic tak by to bylo podezřele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...