Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dálkový centrál


Petr_Jechort

Recommended Posts

Zdravim Vás všechny,a prosim Vám tímto o radu.Mám 307 r.v.2002 a nastal takovej malej velkej problém.Klekla mi baterka,úplně totál se vybila,a já se nemohl dostat do auta.Jediný kam jsem se dostal,bylo pod kapotu,odrazil zámek,čili jsem vyjmul baterku,dobil jí,nainstaloval.Kontrolka v autě bliká ale dálkáč nefunguje.Navíc mě někdo miloval a něco strčil už dřív do zámku,takže manuálně se nedostanu.Neexistuje nějakej způsob jak se dostat do auta? (aniž bych rozklepl okno a narovinu strčil klíč do zapalování a nastavil?) Dík za radu či nápad :-/

[upravil dne 24/2/13 22:09 od Petr_Jechort]

post-48818-14109629619494_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest FIKÍSEK

rozhodně nerozbíjej okno, mně se to stalo taky, zavolal sem zámečnickou pohotovost, přijel fajn týpek a za tři minuty byl v autě. Stálo to pětikilo;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ešte som sa nestretol s 307čkou, ktorá by mala v dverách vložku na kľúč aj u spolujazdca, jednoducho nie je veľmi vhodné používať auto, ktorému nefunguje klasický zámok keďže je to jediná možnosť v takýchto prípadoch...

...už som aj uvažoval o dorobení u spolujazdca no ešte som si nenašiel na niečo také nadbytočné čas:D (stačil by aj iný kľúč z iného auta a kľúč ani netreba nosiť stále so sebou ale odložiť niekde doma v šuflíku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...