Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

crash :D


razdvatri

Recommended Posts

zdar,

mam otazocku v piatok som dostal hodiny, predkom som zapikoval do snehu na kraji cesty, v pohode som siel dalej pozrel som ale bolo tolko snehu, ze som nic neobvykle nevidel,,, presiel som cca 160 km, a dnes som zbadal, ze mam rozflakanu tu mriezku, dokrivenu znacku,,,

chcem sa spytat, ci su nejake dolezite veci za tou mriezkou alebo to je v pohode ked je to tam trochu pokryvene, dnes je uz tma, videl som tam je nejaky privod vzduchu alebo nieco take?

post-46127-14109629619279_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bol to v podstate celny naraz, naraznik nieje poskodeny, nic, iba ta mriezka pod naraznikom je vtlaceny od stredu smerom nalavo, pri pohlade spredu auta :( no a teoreticky moze byt za tym nieco posahane :( :( ,(

Budú tam ventilátory/ventilátor chladiča chladiacej kvapaliny. Bolo by dobré otestovať, či fungujú buď zapnutím klimatizácie, kedy sa rozbehne na pomalú rychlosť bez ohľadu na teplotu motora, alebo zohriať poriadne motor státím na mieste tak, aby sa spustili automaticky. Ak je chladič a vetráky na svojom mieste, tak sa za tým nemá čo stať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...