Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cabrio 306 2.0 16V nejaké chybičky


tpac9999

Recommended Posts

No takže, pred pár dňami som si obstaral Peugeot cabrio... Podľa predavajuceho bolo na aute všetko v poriadku aj strecha ktorá sa mi nechce vobec otvoriť (kvoli zlemu pocasiu som ju samozrejme nemohol vyskušať na mieste) ... preto som ju dnes vyskúšal a počul som z kufra len take \"ŤUK\" ... rozhodol som sa že si prezriem to hydraulicke čerpadlo cele som ho vymontoval a vyskušal ci vobec funguje motorček,,, fungoval ! ...

ale, chcem sa opýtať nemalo by to čerpadlo tlačiť kvapalinu aj napriek tomu ze tam niesu zapojene ostatne kable?

Potom som ešte skusil napojiť prud aj cez rele...

post-48809-1410962961734_thumb.jpg

No motorček sa ani nepohol, može byť na vine to že je rele už \"odpisane\"?

dalej mam problem s oknami ktorým trvá minutu a viac pokial sa stiahnu a naspať už nechcu niekedy vobec isť,,, (premastil som cely mechanizmus no stale sa to nejak zadrhava... na vodičovej strane podla predavajuceho bol len pokazeny motorček, no po rozobrati som zistil že motorček je funkčny, ale lanko bolo pretrhnute...

da sa zohnať nove len lanko? alebo musim kupiť novy mechanizmus?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to na druhom obrázku, kde ukazuješ šuchtanie je teleso termostatu. Keďže tade prúdi chladiaca kvapalina, akýkoľvek zvuk by som pripísal nej. Je to počuť nejako veľa, že to prehlušuje zvuk motora? Z predpokladu, že termostat otvára správne by tamaď nemala prúdiť kvapalina pri studenom motore, čiže prejavuje sa šuchtanie aj pri studenom motore ?

Inak motorový priestor, resp. všetky zvuky z motora sú zrádne, môže to byť klam a šuchtá to niekde inde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten filtr hoď po psovi... mimochodem kdybychl tohle viděl při otevření kapoty nikdy bych auto nekoupil.

Nebuď taký obúd koblížku, chalanisko je nováček, slušne sa pýtá a posledné, co ho zaujímá je co by si si ty kúpil alebo nekúpil. Nevidíš do pozaďá obchodu alebo iných okolností :bojim

[upravil dne 24/2/13 21:12 od Ivkopivko12tka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty kokos, náhodú to celkom řve ! Ako keby tade fučal vzduch, namiesto chl. kvapaliny. Hadice po spustiení tam vedúce by mali byť mäkké, po zahriatí motora by mali byť tvrdé a horúce (po tom, čo sa otvorí termostat, pretože nimi prúdi voda pod tlakom).

Skontroluj množstvo a stav chladiacej kvapaliny v chladiči, tvrdosť tých hadíc, resp. správnu funkciu chladiaceho okruhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je prča co? :D Je to holt otevřené sání a navíc je ten konus přímo na klapce. Chtělo by to udělat nějaké vedení a filtr dát jinam. Ale osobně bych zkusil sehnat původní box i s vedením a dal do něj třeba sportovní vložku (K&N, Green,...). Tenhle bastl výkonu určitě nepřidá :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dal by som tam ten povodni box len skoda ze predavajuci ho vyhodil :( tak, nezbýva mi nič iné len kupiť nejake potrubie a spraviť to tak aby to nehučalo ... a nejak aj dobre vyzeralo...

inak, nevie niekto prečo mi nejde dať strechu dole ani manualne??? ... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skušal som s naštartovanym aj s vypnutym motor... no nešlo, potom som hydrauliku vybral von ... a tiež nejde... ked dobre viem tak by sa mal otvoriť ten zadny panel za sedačkou kde sa uklada strecha že? ... ono to vobec nejde otvoriť ani na silu !

:( :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...