Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Postupné zlepšení (vytunění) PC prosím o RADY


Feelly

Recommended Posts

Ahoj, chtěl bych již své dvouleté PC trochu \"překopat\", když hraju naročnější hry tak mi PC trochu víc zamrzá, a laguje se, bohužel už ani neni tak tichý jako byl dřív..

Takže bych chtěl jeho kvality trochu zvednout

Nechci do toho zase vrážet moc a hlavně budu to dělat postupně.. Takže do Vánoc bych chtěl mít hotovo, to znamená třeba každy měsíc nějaky komponent. :)

O co mi jde přesněji..

No o celkové zrychlení počitače a menší nárust výkonu, to znamená svižnost při hraní koukaní na videa ve FULL HD kvalitě, což i to je někdy pro PC oříškem.. A hraní her na lepší grafické urovni než jen na \"nízke\"

A ještě, je tam fotka přidavného disku, nebo resp připrava pro něj, jaky by ste mi doporučily? děkuju.

Tady jsou fotky PC a nějaké údaje.

http://feelly.rajce.idnes.cz/nastenka/

[upravil dne 24/2/13 17:00 od Feelly]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je uplně jednoduché...komplet to vyhodit a začít stavět nový :D

ps: trocha serióznosti..já si postavil kromě grafiky nový PC za 9000,-...až budu doma, tk ti napíšu i komponenty

[Edited on 25/2/13 12:41 by KingSpade]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře ramku tam chci nechat takovou a k ní přidat další 3GB.

To je otazka \"pár korun\"

Grafika ... Jakou bys te mi doporučily? :)

HDD zatím moc řešit nebudu, ale určitě na něj taky dojde ono je sice 500gb dost, ale ... Po čase se to docela zaplní :) Chtěl bych nějakej ten přidavnej pro kterej je tam místo no.

KingSpade- To by bylo jednoduce v tom připadě kdyby PC bylo staré třeba 6 let.. Tohle se mi vyhazovat nechce, jen prostě trochu obnovit :)

Ale určitě budu rád za ty komponenty, které mi sem napišeš .)

[upravil dne 25/2/13 17:30 od Feelly]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej ramku jak jsem ti říkal a uvidíš jaké to bude :)

Za druhé bych sundal tu trubku z chladiče, a udělal přes PC pořádnej airlow tunel, nejenže ten PC bude tichej, ale nebude ani tolik topit :)

K té grafice.. kolik do ní? Já teď kupoval 7750ku za 2300 a spokojenost :) Zdroj máš Fotron, sice už né z těch kvalitnějších, ale v pohodě ji utáhne ;)

Jinak ta deska je katastrofa.. je to bohužel ACER a tam už to tak bejvá.. starý chipset, pomalá sběrnice... z mé strany nezajímavé ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ramku chci dát na těch 6gb, když ted splašim nějake peníze z prodeje a budu mít nějaké na víc tak to bude první co hned koupím :)

Ten tunel... Hele :D To mi vysvětliš na Face, protože tady bys me mohli napsat dvě strany a stejně bych to asi moc nepochápal. :D

Nevim ta grafika... To mi nějakou doporučte a do těch 2500kč bych pak nějakou koupil až něco seženu :)

No jo no... Co nadělám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno nevim teda ..... dva roky nejsou zase tak moc ... Predne bude hacek v grafice a RAM, jenze pokud budes chtit dat lepsi grafiku, muze se s tim svezt i vymena zakladni desky, RAMky taky neco stoji ..... Kolega mi ted v czc.cz naklikal za par sekund celkem fajn sestavicku (stolni PC) se vsim vsudy asi za 6.500,- Takze ja mam jasno - svuj pocitac puvodne z r. 2005 postupne vylepsovany \"co to slo\" uz dale vylepsovat nebudu. Pujde z domu a misto nej uplne novy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do ramek budu investovat cca asi 700kč (Budu tam dávat ty co tam jsou jen další dvě žejo..) Takže 1gb a 2gb..

Ta Grafika co řika ChouLu tu bych asi bral, podle toho co psal tak by mi tam měla jít v pohodě..

Ja nove pc nechci kupovat protože, je jen dva roky starý.. tak ho trochu zlepším a třeba zase za 5 let ho rozprodám na díly třeba..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...