Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot 306 cabrio 2.0 16v


Tomasino

Recommended Posts

Zdravím všechny příznivce Lvíčích krasavců,

tímto bych se s vámi chtěl podělit o nový přírustek, jelikož předchozí dva skončily velmi zle 1. se čelně střetl s nákladním volvem a 2. odešel motor nyní je to P306 cabrio, r. v. 1998, 2.0 16v, 150tis najeto, 100tis, dělané rozvody, jezdí na plnou syntetiku ( novou ) s komplet repasovanou přední nápravou při 140tis., modrá metalíza, výbava premium ( jediné co není tak klima, kterou jsem měl na dřívějších a za sebe je tam zbytečná ), béžová celokůže, el. anténa, ostřikovače světel, vyhřívaná sedadla, el. veškerá okna, hydroel. střecha, jediné co mě čeká, je výměna zadního okna, výměna předních světel za čirou optiku, komplet nový výfuk a to až od svodů, repas zadní nápravy a bude k obrazu mému kompletní :) PS: no nekupte to za 25tis :) navíc se to tento týden rozrostlo o ještě jeden kousek na který jsem narazil za pouhých 10tis a to P306 cabrio, r. v. 1998, 1.6, v základu ovšem s el. okny a střechou a to v zlutém laku ( vypadá vcesku slušně ) ovšem toto vozítko pouze na díly :) snad se podaří vložit fotky, držte palce, samo, že s prvním oteplením a sluncem půjde skrášlit do salonu a budou lepší fotečky ;) Snad jsem se dostatečně představil a neunudil vás asi až příliš dlouhým článkem, ale jsem nováček, tak snad mi prominete :)

post-47859-14109629612052_thumb.jpg

[upravil dne 9/11/13 14:21 od Tomasino]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ivkopivko12tka: kéž bych vyskočil, práce ovšem zůstala na hasičích, kterým to trvalo něco přes hodinu, no muka a utrpení, po dvou měsících na vozejku v částečném ochrnutí a dalších čtyřech měsících rehabilitací, jsem se naučil znovu chodit, bez následků, tedy až na těch skoro 165 stehů a pár větších jizev na nohách. Jinak tě ujišťuji, že jsem mezi živými :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a abych nebyl hamoun, pište si o díly, některé mám tolikrát, že je nevyužiji. Rád pomohu, pište si, co potřebujete a snad vám vyhovím a potěším vás velmi příjemnými cenami. Přecijen snad stále platí přísloví a to: jak se do lesa volá, tak se z něj i ozývá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poldiss: přední znak je určo k mání, napiš si cenu

Ivkopivko12tka: ta žlutá je pěkná, ale já byl vždy vysazený na modrou, také jsem s ní začínal, tak teď už snad vydrží, žlutá jde definitivně na díly

Andreww: láska je hold láska :D nafocené nemám, čekám na lepší počasí, jinak se dá říci, že cokoli ze žlutého, napiš co by se ti hodilo a já se pokusím nafotit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...