Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlučnost motoru HDI


lud3k

Recommended Posts

No tak moje zkušenost je, že když se do \"obyčejné\" nafty přidá VIF tak je motor tišší a na Verva Diesel je ještě tišší. Oktávka je jednoznačně hlučnější a to hlavně při poslechu zevnitř (srovnávám s mým autem, viz podpis) a co je hlavní, tak při přidání v oktávce při libovolných otáčkách se celé auto třese, kdežto u mě je od asi 1800 otáček klidné i když tomu šlápnu až na podlahu. Holt vyvažovací hřídel udělá své. No a pokud máš vadný vstřik, tak se nemůžeš divit, že je to hlučné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to adetivum bohuzel vstriku nepomuzu ze ano? Zkusim se zeptat mechanika budeme delat brzdy zeptam se ho naten vstrik zda li se da nejak zrepasovat nebo musim koupit novej.

Chci se zeptat ta nafta verva disel je co? U nas mame stojan ale netankoval jsem to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neee nepravidelne nejde.. Jde krasne akorat pri vysokych otackach se ozve od strany spolujezdce drnceni uberu klid pridam opet do vysokych otackach a drnceni

Myslím, že je zbytečné to dál rozpitvávat - vláken o tom jak se motor ztiší po repasi vstřiků je tu dost. Tvůj motor jsem neslyšel, takže něco radit je problematický, ale sám jsi napsal, že vstřik je vadný tak není moc o čem mluvit. Dej to do pořádku dřív než dojde k vážnějším problémům a uvidíš, že se navím motor i příjemně ztiší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale bylo by dobre napsat jake TDI to bylo. Ty nove jsou fakt mene hlucnejsi tak pokud to srovnavas s tim tak nemusis mit vubec problem. Zato pokud to mas hlucne vic nez PD tak uz mas dost citelny problem. Problem je ze na jizni morave nikdo za rozumnou cenu test vstrikovacu nedela.

[upravil dne 24/2/13 18:37 od Vítek1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...