Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

cuvacie senzory


luky386

Recommended Posts

Cawte. Nedavno som si domontoval cuvacie senzory na 207sw vsetko pekne funguje, len obcas ked zaradim spiatocku tak mi hned zacne pistat senzor a ukazuje pravu stranu ze som na doraz... poutieram senzor senzory na pravej strane a ide to uz v pohode.. neviete mi poradit nejaku fintu na to aby to nebralo vsetku spinu ako prekazku alebo nejake rady ako to oblbnut a nemusel som to vzdy utierat... senzory podla mna niesu az tak moc zaspinene..... tak neviem ci maju taku velku citlivost alebo... nejake rady..?? diky moc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je v tom, že ty obyč senzory mají \"kulovou\" charakteristiku, takže musíš mít poměrně pečlivě vybráno kam je umístit abys nebrak kažý kamínek na silnici a zéroveň to registrovalo nízké překážky. Když si tu charakteristiku představíš tak 10cm vysoý obrubník to bude brát jen v určité vzdálenosti, ale když se ještě přiblížíš tak už ta \"koule\" bude za ním. Stejně tak je problém v přerytí senzorů mezi sebou. Já třeba ladil aby mi to nebralo kouli - stačilo posunout senzory každý 5 cm do strany, ale samozřejmě tím pádem když bude zrovna v tomhle místě tyčka tak jí to bude brát třeba na 1m ale na 50 cm už ne. Hodně se dá vyřešit jejich natočením nebo nasměrováním pomocí těch šikmých podložek.

[upravil dne 24/2/13 17:51 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...