Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řazení dle modelů na spanilou jízdu


Řazení dle modelů na spanilou jízdu  

  1. 1. Řazení dle modelů na spanilou jízdu

    • Nápad je to dobrý, rád se zúčastním a podpořím
      31
    • Nápad dobrý, ale stejně ti to někdo pokazí
      10
    • Zbytečná práce navíc
      11

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

a chlapi podle délky???

ale no tak panove, vsici prece vi, ze nejvetsiho ho ma predseda :super:mrk, pak je dzana a scratch :super:super:super:mrk:mrk:mrk a pak ti ostatni....:aut:aut:aut:aut

treba davidekcz s charliem, to je osmy radek, vlevo dole :D :D :D

:papa:papa:papa:papa

[upravil dne 25/2/2013 00:29 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem jasně pro, ikdyž je to práce navíc. Ale na fotce pak všechny od stejného modelu vypadaj úúúžasně. :mad: Na Kokoříně jsem taky dala skupinku 307miček dohromady, ale pak nás to trhlo. :(

Přesně jak říká Lucka - na Kokoříně jsme dlouhý 307 dali dohromady bez problému, když se to udělá po modelech, mohlo by to klapnout...

Já osobně vidím spíš (a to opakovaný) problém s trasou spanilky, aby vedla (skoro) furt po hlavní, bez semaforů, přejezdů, aby se to pak někde zbytečně nerhlo.

Taky by bylo dobré znát detaily trasy předem, aby se pak někde nebloudilo třeba tak, jako se to \"podařilo\" naposled na Kokoříně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

troufam si oponovat, jasne bylo receno, netrhat se, nepoustet, nezdrzovat, dojizdet mezeru..... ale dat bacha pri tom, kdy nemame prednost.....

jako osoba blokujici 3 krizovatky si troufam tvrdit, ze se naslo par jedincu, kteri i pres mohutnou gestikulaci jed vole jed, vsichni te pousti, stal, nebo jel vahave........ a pak se to fakt trha.

Na jednu stranu to chapu, ale kdyz uz na nekoho mavam podruhe, ci potreti, tak uz je to trochu nuda...

Konec koncu, ty nadavky od nekterych blbu, co nas pousteli jsem slysel predevsim ja, kdyz pominu idiota, ktery me z ty motorky malem sundal, a cyklistu, ktery si to se mnou sel taky vyridit osobne :D ........................

proste priste potrebuju vestu, a palku :)

[upravil dne 25/2/2013 00:49 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratchi - \"spanika\" je v mých očích bezdůvodné omezování ostatních a vynucování si pozornosti z pozice síly (něco jako skini nebo čutofandi - jeden vylepanej je krotkej jak beránek, ale v davu, to má ramena přes celý záda). Snažím se žít dle hesla \"Nečiň druhým to, co by se Tobě nelíbilo\" a stát půl hodiny blokován na hlavním tahu Mělník - Česká Lípa by se mi nelíbilo velice, tomu věř.

Bude-li spanilka a vezme-li si jí Milan na triko ať klidně je - dokonce se můžeš i realizovat coby motoblocker - ale já se na náměstí s dovolením přesunu způsobem podstatně méně nápadným.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzdyt ano medvede, nikdo te nenuti. Tu silnici u melnika jsme blokovali 5 minut a soudny clovek to vezme jako legraci, nerv a samolibec to vezme jak jsem popsal. Stejne tak jako my udelame kolonu na sraze, tak spousta lidi, ac pomerne mensi, udela svatebni kolonu. Kdyz toto vidim, tak stojim, mavam, troubim a koukam :D

I pres to se stejne najde par idiotu, ktery tam do toho musi vjet a pokazit to.....

Taky se ridim heslem, co nemas rad, necin druhemu, ale myslim si, ze je to spis o toleracni a ucte k sobe samym na silnicich, ktera se absolutne vyparila.....

Pri otvirani sezony s JAWA clubem to dokonce jeden idiot zezadu nakouril do motocyklisty, pritom se to stalo na kbelske a levy pruh byl uplne volny a nase kolona jela cca 50 km/h. Stejne tak jako tobe treba vadi spanilka, me vadi vynucovani si pusteni z pripojovaciho pruhu do prubezneho, kor kdyz vidim, ze se tam nevejdu, nebo tam jede motorka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzdyt ano medvede, nikdo te nenuti. Tu silnici u melnika jsme blokovali 5 minut a soudny clovek to vezme jako legraci, nerv a samolibec to vezme jak jsem popsal. Stejne tak jako my udelame kolonu na sraze, tak spousta lidi, ac pomerne mensi, udela svatebni kolonu. Kdyz toto vidim, tak stojim, mavam, troubim a koukam :D

I pres to se stejne najde par idiotu, ktery tam do toho musi vjet a pokazit to.....

Taky se ridim heslem, co nemas rad, necin druhemu, ale myslim si, ze je to spis o toleracni a ucte k sobe samym na silnicich, ktera se absolutne vyparila.....

:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...... Tu silnici u melnika jsme blokovali 5 minut a soudny clovek to vezme jako legraci ...

100 autová kolona projela křižovatku za 5 minut?

Svatba má pár aut (pokud to někdo nevezme tak jako my s Helčou a nemá 35 aut) a přečkat jí je fakt sranda, to, co se dělo Koko - Mělník bylo se svatební kolonou nesrovnatelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, myslim, ze to trvalo 5 minut, ani ne, protoze pak ani nebylo tak silene vas zase dojet, a predjet

svatebni kolona byla jen primer k tomu, ze tolerance se vytraci celkove ze spolecnosti.

ano, kdyby mi kazdy tyden nekdo jiny vedl spanilku kolem baraku (viz. kokorinsko), tak to asi taky budu videt jinak, ale takhle to beru jako formu zabavy, ktera nikomu neublizi a nikoho nezabije. Jina situace by byla, kdyby v te kolone (tusim, ze tam stalo cca 15 aut), stala i houkajici sanitka...

Ja navic pri odjezdu pred Melnikem vsem ridicum ukazal, ze jsou jednicky a ze jim dekujeme :)

nekteri mi taky zamavali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že řazení dle modelů by bylo :super je to práce navíc ale stálo by to za to...

Kokořínská spanilka a blokování křižovatek určitě nebylo na 5 min,jednu jsem blokoval i já(pokud se pamatujete :P ) byla to asi poslední která se blokovala před Mělníkem(vše ostatní blokoval Scratch ;):papa:potlesk). Řidiči který stáli na křižovatce byli v klidu a s úsměvem koukali co se děje.

Plně souhlasím se Scratchem ;) až na těch 5 min.

edit: omlouvám se doplním že blokoval i džáňa :D:papa

edit2: při odjezdu blokoval i zpozdilek 1 křižovatka před kruháčem a tam se mi zdá že už byl někdo nervózni a troubil (nebo nás chtěl pozdravit :D )

[upravil dne 25/2/13 13:14 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna včera jsem v Makru koukal na oranžový a modrý majáky. K tomu jednoho Pug Experta/Partnera nejlépe tmavě modré barvy a je to :roker

A je to :D .. mám auto ae bez majáků a bez zkoušek :myslim:myslim:D:D:D Ovšem tenhle nápad s majákem na srazy už mi taky napadl :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veverka: Před použitím (obzvlášť modrých) majáků doporučuju nastudovat příslušnou zákonnou literaturu, abychom tu za chvíli neměli topic: Dostal jsem pokutu za majáky, co s tím? :)

Vod toho je ten modrej maják, aby člověk vzal dostatečně rychle kramle, kdyby se zajímali modrásci :D Ale kdyby se vzal oranžovej, na auto polep Peugeot Non-Stop-Assistance & Servis, tak si nikdo nevzdychne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pocitam-li na prujezd jednoho auta 3 vteriny v prumeru (coz je realne), tak to vychazi presne na 5 minut :)

Museli jsme každý na jiném srazu nebo v úplně jiný koloně, ale nemá smysl se o tom dohadovat. Bude-li si někdo dávat práci vymýšlením řazení dle modelů, slibuju, že jednu modrou 406ku může ze svých starostí klidně vypustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
ja zatim nehlasoval, ale nemam nic proti tomu. Kdyz vse bude, tak dovalime, a ja s motorkou se opet postaram o prujezdnost :D

MÁM VZÍT MAJÁK? MYSLÍM ŽE SE OSVĚDČIL... :D

Zrovna včera jsem v Makru koukal na oranžový a modrý majáky. K tomu jednoho Pug Experta/Partnera nejlépe tmavě modré barvy a je to :roker

Veverka: Před použitím (obzvlášť modrých) majáků doporučuju nastudovat příslušnou zákonnou literaturu, abychom tu za chvíli neměli topic: Dostal jsem pokutu za majáky, co s tím? :)

Vod toho je ten modrej maják, aby člověk vzal dostatečně rychle kramle, kdyby se zajímali modrásci :D Ale kdyby se vzal oranžovej, na auto polep Peugeot Non-Stop-Assistance & Servis, tak si nikdo nevzdychne :D

Použití modrého majáku je nepřípustné, protože nejde o složku záchranného systému. Ten bych rovnou vypustil.

(I doprovod Policií, který bychom při takovémhle přesunu aut měli mít, jak tu někdo kdysi poznamenal, je spíš jen doprovod bez majáků a rozhodně bez houkačky).

Šlo by použít maják oranžový, ale i na ten by snad mělo být povolení (snad někdo bude vědět).

Modrý Partner by se na clubu asi našel, ale spíš bych to viděl na nějaké BÍLÉ auto, na které by se dal nápis DOPROVODNÉ VOZIDLO a maják oranžové barvy by to vhodně doplnil.

Mám oranžový, takovou tu slzu, sice nic moc, ale aspoň něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oranžové stroboskopy mohu zapůjčit a pomoct nainstalovat do masky a za zadní okno :)

I modré tady mám, ale to je dost o hubu.. i když ve výsledku je pokuta většinou stejná... ale oranžovou většinou nikdo ani řešit nebude, pokud to nebude nějakej vůl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...