Jump to content

Řazení dle modelů na spanilou jízdu


Řazení dle modelů na spanilou jízdu  

 1. 1. Řazení dle modelů na spanilou jízdu

  • Nápad je to dobrý, rád se zúčastním a podpořím
   31
  • Nápad dobrý, ale stejně ti to někdo pokazí
   10
  • Zbytečná práce navíc
   11


Recommended Posts

Na letní sraz jsem si vymyslel, že se pokusím seřadit auta dle modelů (velikosti) na spanilou jízdu do Jičína. Samozřejmě poté zaparkovat stejné modely vedle sebe kvůli focení.

Je to těžký úkol, ale aby se mohl podařit, musí o něm účastníci vědět dopředu, aby s tím počítali. Samozřejmě po vás chci, aby malá auta v pátek večer parkovala blíže výjezdu a velká spíše vzadu, aby to v sobotu ráno bylo jednodušší. Budu koordinovat výjezd z kempu tak, aby byly modely za sebou - neřeším rozdíly starý-nový model, neřeším HB-SW. A už vůbec ne barvu.

Pokud se někdo v rámci svého modelu ujme organizace a seřadí si třeba 106tky podle roku výroby, nemám s tím problém. To samé třeba pro 406 Coupé, já je oddělovat od klasické 406tky nebudu!

Dotaz do ankety: Myslíte si, že je to dobrý nápad?

Link to comment
Share on other sites

Souhlas s Eltonem.

Celá spanilka je podle mně zbytečnost, která nemá jiného smyslu než dokázat okolí, že máme nějaký důvod ostatní prudit. Sám jsem se několika spanilek i účastnil (vždycky mzi tím byla relativně dlouhá pauza) a nikdy mi to nic nedalo. Protože jsem jel spanilku v Kokoříně, doufám, že se na mě Milan nebude zlobit, když jí v Jičíně vynechám a na náměstí se z campu dostavím sólo.

[upravil dne 24/2/2013 11:15 od Medvěd]

Link to comment
Share on other sites

Spanilka bude krátká, do 15 km. Chci se jen pokusit seřadit auta a pak se hromadně pojede do Jičína. Poté i fotky stejných modelů by vypadaly dobře.

Jakou dlouhou pauzu myslíš, Medvěde? Na seřazení jsem si vyčlenil 30 minut, ale samozřejmě trvá, než se dojede na cíle a než všichni zaparkují.

Nikdo není nucen do spanilky, navíc z Jičína bude startovat orienťák, navigátoři svým vozem nepojedou.

Medvěde, pokud dojedeš později a chceš být mezi 406tkami (třeba kvůli fotkám), budeš si muset sám mezi majiteli tohoto modelu dohodnout, aby ti nechali jedno volné místo.

Link to comment
Share on other sites

Já jsem pro, ale nemám Peugeota ;)

Medvěde, jak jsi právě dokázal, tak každému vadí něco jiného a každý žbrblá kvůli něčemu jinému, důležité je se nakonec nějak dohodnout a navzájem se přizpůsobit a nesabotovat to třeba jako někteří letošní zimní klouzání.

Link to comment
Share on other sites

Smysl spanilky moc nechápu, zažil jsem jen dvě. Jednu z mělnickýho campu do Neratovic, ta byla dlouhá a stejně na to dle mého názoru nikdo s okolí nekoukal, Jedna krátká na Sejfech, tam šlo spíše o to dostat se na start orienťáku cca 2km od hotelu.

Takže za mě je to práce navíc, kterou bych využil smysluplněji třeba v tvorbu loga lva z různých aut

Link to comment
Share on other sites

Ne-Peugeoti jsou běžně na konci. Upřímně: Moc se mi nechce řadit ty ostatní značky. Asi bych to nechal na samotných účastnících, však předem budou vědět, kdo to bude - budete také jako poslední v kempu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...