Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Taky tak milujete zimu?


FrantaCV

Recommended Posts

Taky mě to ometání auta nebaví :bojim:bojim

Ale samotný ježdění si užívám. Silnice můžou bejt zapadaný jak chtějí.Čím víc tím líp :D:D Aspoň je zábava na cestách :):)

Jsme na tom stejně..:D je krásný jak to auto furt někam cestuje na tom sněhu..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v sobotu jsem takhle potkal pet pratel smyku, vsichni ve skarpach, a sam jsem byl v jedne situaci rad, ze jsem nebyl sestym pritelelm skluzu :D :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho, jaká je. Předloni jsem měl krásnou dráhu na skate běžky 100m od domu, tak takovou zimu můžu. Letos se taková bohužel nevydařila, sice párkrát napadlo, ale ne dost, aby se to na poli udrželo a vyhladilo. Ani teď, sice tu spadlo tak 25 cm, ale už to mocně taje, bohužel. Ideální je, když během týdne napadne tak půl metru, malinko to nataje a pak pořádně zmrzne, a na to se napráší pár cm prašanu :) Takhle je to na houby, akorát jsem musel proházet 15 metrů cesty, daň za parkování v pohodě ve dvoře.

To máš z toho, že bydlíš v Praze. Vzhledem k tomu, že Cukrák má 411 m.n.m. buď rád, že ve vyšších polohách Prahy občas nějaký sníh je.

V ČB je sníh i dneska, do práce sice na běžkách nepojedu (nemám ještě \"městské běžky\"), nicméně bych se nedivil, kdyby nějaký kolega na lyžích dnes do práce dorazil.

Kvilda (třeba i Horská) je jistota. (co se sněhu týče - 80 km od ČB)

Zimu mám rád, stejně jako jaro (výlety), léto (kolo a sprint-triatlon), podzim (zase výlety) a nakonec i tu zimu (sníh, lyže - mmch, příští měsíc jedu do Alp na sjezdovky! ) ;):papa

Mám rád tuhle českou pestrost. A mám rád Alpy.

P.S.: Že v únoru padá sníh a dny se prodlužují ... prima :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to jako Ozzy56, zima k nám patří a užívám si jí

Nemám rád solí rozbředlou srágoru. Mě by stačil jen pluh a škvára ve městech

To bydlíš v blbý zemi - naprostej souhlas! V Německu to tak provozujou - solí se jenom dálnice a nejfrekventovanější 1. třídy, jinak pluh + někde v kopcích škvára a jezdí se na tom v podstatě o poznání líp, než na břečce sněhu se solí a nehrzí potom tolik, že jedeš po rádobyošetřený silnici solí 80tkou a najednou šup, smyk, protože kousek nebyl (neže bych tak jezdil, ale jezdim vcelku často a tatarů potkávám dost a v jeden den v ČR na silnicách asi 5 ťukanců a v Německu jedno ťukendo... :)

Jinak zimu mám rád, jako všechny pstatní roční období - v tom má naše středoevropský klima plus, že se tu vystřídá všechno a není tu třeba jenom vedro a sluníčko ...

Pro ty, co zimu, nebo jiný období nemaj rádi, tak je dobrá rada najít si vyžití v každém ročním období a ono to pak uteče tak sakra rychle, že se ani nenadějete ...

Já třeba letos stihnul jenom tak 8x sjezdovku, až se stydim a bojim se, že tak 2x ještě max a konec ... :fnuk Bruslení na rybníku ani jednou a na stadíku asi 4x, taky nic moc ... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FrantaCV to na fotce jsi ty?

Ne, jen jsem k tomu nachomýtl a pomáhal ho dostat na kolečka. No a při té příležitosti jsem si udělal \"Snímeček na památku\".

[upravil dne 26/2/13 16:00 od FrantaCV]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...