Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FAP fitr problem ..pokracovani diskuze Hlášky vícefunkční obrazovky WIP


mracek25

Recommended Posts

a jake auta mate?Jake trasy jezdi a jakým stylem jezdi?Me bylo řečeno,že regenerace proběhne každych tisíc km aniž bych otom vedel a ted,že jsem jezdil kratke trasy a neumožnil jsem regeneraci.Jenže to je jenich nazor jaka je skutečna pravda?

Není to tvá chyba, provozujeme ve firmě několik HDi i s FAPem a žádné problémy.

U tebe to tipuju na špatný kontakt nebo špatné čidlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli jsme 2 ks 607 a 1 ks 406 s FAPEM, teď máme nové Partnery, nejnovější asi má FAP, u rok starého nevím. A já mám 5008 a kolega 4007 (najeto 225000, u něho byla plánovaná výměna po 180 000, která se provedla a jinak bez jediného problému).

Na 607 jsem měl několikrát vadu na diferenciálním čidle tlaku (ujeto 380 000 km).

Na 406 jsme měli vadi na nádržce - snad čidlo, nebo čerpadlo, to bylo hned po koupi ojetiny.

FAP regeneruje po asi 450 km. Za jízdy jsem to nikdy nepoznal, leda občas nesmyslně vyskočila spotřeba na palubním počítači.

U nynější 5008 to poznám když zastavím tak, že hučí ventilátor vepředu, když by nemusel.

Jezdím i po městě a vesnicích, ale občas překročím těch 60 km/h mimo město. Ale myslím si, že i ty občas překročíš 60 km/h, anebo to tedy projeď do sousední vesnice.

Jak píšu, myslím, že máš někde vaklavý kontakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj promin,že jsem nedal vedět takže regenerace provedena nuceně v servisu a pointa je ta,že prostě pokud neletáme s větrem o zavod a nehoníme kilomety je to v uvozovkách naše chyba,ale nějak si ja nemohu vzpomenout,že by se mě nekdo při koupy vozu ptal jake trasy budu jezdit.

Ahoj, i jak to dopadlo v servisu? zjistili něco?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...