Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Má tu někdo kamaráda šikovného stomatologa?


Medvěd

Recommended Posts

Jak se říká \"Čert se*e vždycky na jednu hromadu\".

Helču už nějaký čas trápí zuby a dneska mi sdělila, že oprava zubů (mluvila něco o nastřelovacích implantátech do dásní - je mi blbě jen to slyším, natož abych o tom hlouběji přemýšlel) nás prý bude stát cca 100 tKč. Opotilo se mi lehce čelo až u řiti a tak se ptám, zda tu - čistě náhodou - nemá někdo konexe v tomto oboru? Samozřejmě zdraví je jen jedno, ale 100 litrů je 100 litrů .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzhledem k tomu, že kompletní náhrada jednoho zubu se pohybuje od 10 do 25 tisíc ( a klidně i 30 u drahého stomatochirurga s augmentací), tak za celé jedno patro ( pokud je to případ tvé ženy ) je 100 litrů ještě levná cena. Když jsem sám hledal zubaře, až jsem se divil kolik je na dané zubaře špatných osobních referencí, takže minimálně doporučuji mrknout na \"znamylekar.cz\" , když najdeš daného levnějšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono asi taky záleží, jaké implantáty bude nutno zavést, jestli třeba nemá díky paradontóze oslabenou kost atd. A taky jestli budou implantáty české nebo zahraniční, a z jakého materálu atd. A z jakého materiálu budou korunky. Prostě spousta proměnných. Někteří zubaři jsou všiváci, ani klientovi pořádně nevysvětlí rozdíly mezi materiály, výrobci. Prostě ti vrazí co jim zrovna cenově pasuje. Je třeba se velmi důrazně ptát.

No každopádně zubaři jsou kšeft jako každý jiný, není problém si od nich nechat vytisknout cenovou nabídku s rozpisem materiálu a prací a zkusit se zeptat i u jiných zubařů. No nezávidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100 koliku za 3 zuby ? Tvl ..... Ja byl u zubarky v zime 2011/2012 asi 4x, opravovala mi celkem dva zuby a vzdy jsem dostala na vyber asi ze 4 materialu ruzne barvy ruzne kvality a ruznych cen co se tam da dat. Ten nejvetsi humus tj amalgam ktery sice hradi pojistovna v plnem rozsahu ale je to hmota tmave nevabne barvy jsem si nevybral.

Se zubarkou zatim pouze kladne zkusenosti, chodi tam vetsina nasi rodiny. Kdyby byl zajem mohu predat kontakt (jedna se o Prahu - Zizkov)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 kompletní implantáty mě přišly na 50tis, a pochybuju, že bys nějak zásadně ušetřil, leda na kvalitě, což není zrovna dobrý nápad, když už ti někdo zavrtává hmoždinku do čelisti...

P.S. a zdaleka ne každý stomatolog je implantolog, těch je jen pár.

[upravil dne 2/23/13 20:15 od oddie]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to fakt přesně jak psal Oddie - jedná se o implantáty 2 !!! zubů.

Netvrdím, že bych chtěl šetřit na kvalitě (jde přeci jen o součást těla a tak by kvalita měla být vysoká), ale zase 100 táců mi přijde jako cena poměrně vysoká a tedy by se mohlo najít řešení ve stejné kvalitě za % jinou cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...