Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zluta kapalina pod autem - Peugeot 206


Spangler

Recommended Posts

Zdravim,

dnes jsem parkoval na snehu a pod autem jsou ve snehu jakoby zlute kapky...vubec ne moc ale netusim co to muze byt. Nejdriv sem si myslel, ze si tam uchcala kocka (barva by sedela), ale to je blbost :)

Nevite co to muze byt? Je to ve predni casti, takze pod motorem, koukal sem na barvu kapalin a nic mi na to nesedi. Nemrznoucka je modra, chladici zeleno/modra a brzdova je taky tmava. Na oko nikde nic netece.

Diky za rady!

Peugeot 206, 1.4i (2007)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Spangler a ty tam máš zvlášt nemrznoucí směs a zvlášt chladicí:myslim? Většinou chladicí=nemrznoucí!!

Jinak máš někde drobný únik brzdové kapaliny,ta je v současnosti žlutá!

Jen citroni s hydrem mají zelenou nebo růžovou!!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Spangler-tak to se omlouvám.ale je to rozlišuji na nemrzka=chladicí nedo ostřikovače.

Každopádně jak píší někteří zkontrolovat hladiny kapalin,popř.dolít a pravidelná kontrola.Je možné,že to není z tvého autí!

Tuhle jsem měl něco podobného-zelený flek před kolem nevím z čeho,protože jedině já v těch místech mám zelenou v autí (LHM) ,ale ta mně neubývá a navíc byl flek v místech kde by se ani neměl při úniku udělat!Ledaže by tam někdo ukápnul fefrmintku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidime, toto bylo fakt tak nepatrne mnozstvi, ze to opravdu nemusi nic znamenat. Uvidime jak to bude dal - stejne to na jare chci menit. Na suchu sem si toho vubec nevsimnul, tak je mozne, ze to tam uz bylo nebo neco kape, ale v opravdu malem mnozstvi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žltá je jedine brzdovka a kontrastná látka do klímy.

Ber do úvahy že to tam mohlo byť i predtým než si prišiel.

mi (sunoco) děláme i kontrastní nemrznoucí směs(fosforově zlutá) + do serva (např.moje A6 )je žlutá náplň do serva mno možná je malinko do hněda ale spíš žlutá

krom toho skus to tak že auto přeparkuješ na další místo které bude čisté a budeš vědět hned jestli to tam už bylo nebo je to z auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...