Jump to content

306 cabrio

Speedy306
 Share

Recommended Posts

Pěkné odpoledne všem, chtěl bych poprosit o rady a info k 306 cabrio. Mám 2metry a zvažuji velmi cabrio. Koukám, že se dá i koupit za rozumnou cenu a 306 se mi moc líbí bez střechy, ale nikde a ani tu na fóru :o jsem nic moc nenašel o chvále a bolestech, spotřebě, v podstatě jen to, že hodně lidem nejde střecha:( Prosím kdo ho má či vlastnil, napište svoje zkušenosti. Docela by mě i zajímala spotřeba a jestli se do toho vlezu s 198cm:) Díky moc Tomáš

A já jsem si ho loni koupil...asi umřu mladý :D To je zase názor jako prase. Kdo si takové auto kupuje, aby v něm závodil, dobře mu tak. Já to mám na víkendové vyjížky apod.

A k tématu asi takto. Spotřebu jsem neměřil (to prostě neřeším), ale nějaká hrůza to nebude. Střecha je původně elektrická, ale jelikož od koupě nefungovala, hydrauliku jsem vyhodil a stahuju manuálně. S místem Ti neporadím, mám jen 184cm :D

Děkuji za reakce:) Shlédl jsem video a myslím si, že takhle si skočit v Audi Q7 dopadnu úplně stejně... Už jsem se rozhodl a budujen věřit, že se do toho vlezu:) Jestli to dobře půjde, tak dnes si pojedu pro Cabrio:) Ještě jednou děkuji a jestli ho dovezu, určitě přidám foto:)

Díky

V první řadě vždycky platí, že nebezpečný není auto ale řidič. Samozřejmě se do krizové situace dostane i sebelepší řidič a třeba né svojí vinou. Pak je lepší mít nad hlavou střechu nebo aspoň rám a pod. Ale to bychom mohli řešit jeslti je bezpečné bourat na motorce... né není...

Hlavně auto pořádně prohlídni.

V podstatě fungovalo, ale ne dlouho. Bývalý majitel se o to auto totiž vůbec nestaral. Přiznal se, že za tři roky, co ho měl, neměnil olej. O vzduchovém filtru se ani zmiňovat nebudu :roll Kabeláž do dveří byla natažena transparentníma reprokabelama a konektory nějak nedržely. Takže si asi dokážeš představit tu srandu, když se jich asi 5 rozpojí a všechny mají stejnou barvu :D Nešel centrál, blbly okna a nehrálo repro. Dalo mi zabrat, než jsem to dal celé dokupy. Ale to není chyba cabria...jen uživatele :(

Jinak v mém vlakně se můžeš podívat, jaký je aktuální stav :D Během března jde do laku a pak to začne :aut

Takže pánové, cabrio je doma!! :)

Andreww: Teda, jak tak pročítám, tvé vlákno, můžu tě průběžně oradostňovat dotazy? O:-)

Podle mě byl kleplý na předek, střecha má pár much atd. ale je to lááááska:)

Byl jsem i na jiné kabria, ale opravdu jsem nepotkal žádný aspoň v 90% stavu:) Tak jsem vybral srdcem:)

[upravil dne 27/2/13 19:19 od Speedy306]

post-24516-14109629692979_thumb.jpg