Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

servis v okolí Českých Budějovic


ZoSo

Recommended Posts

Dobrý den a ahoj.

Po velmi špatné zkušenosti se svým automechanikem hledám nového servisáka v okolí Budějovic a jižněji. Budu rád za osobní doporučení na někoho kompetentního a hlavně spolehlivého. Už mám plné zuby nekompetentního přístupu.

Za každé dobré doporučení budu moc rád.

Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

záleží co potřebuješ.Já si dělám většinu věcí sám a mám jistotu .Není pak problém že když ti něco klepe že to někdo udělal blbě.OK406 múže říci o 205 .

koblih69 Ty pořádáš srazek??

OK406 ty nezná Kříhu ?? Kdo ti dělal auto po DN či centrál ??Sám jsi mi říkal .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vím že věci jako brzdy bych si měl být schopný udělat sám, ale nikdy sem to nedělal a u takové věci si chci být 100% jistý než ohrozím celou posádku amatérským zásahem. Pokud by taková možnost byla a nějaký takový sraz na téma jak si udělat brzdy by se konal, rád se zaškolím. Do té doby si musím vystačit s odkazy které tu od vás mám a za které moc děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

záleží co potřebuješ.Já si dělám většinu věcí sám a mám jistotu .Není pak problém že když ti něco klepe že to někdo udělal blbě.OK406 múže říci o 205 .

koblih69 Ty pořádáš srazek??

OK406 ty nezná Kříhu ?? Kdo ti dělal auto po DN či centrál ??Sám jsi mi říkal .......

servisman: ty si nečetl můj příspěvek, kde taky doporučuji Kříhu? :D a doporučuji i tebe;). Vážně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...