Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vaše zimní nehody 2013/2014


MilanF1

Vaše zimní nehody 2012/2013  

  1. 1. Vaše zimní nehody 2012/2013

    • Ne, zatím zima bez nehody
      41
    • Ano, jednou jsem to na sněhu nevybral
      13
    • Ano, vícekrát :(
      4

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Gronholmm - už staří praktici se shodují se statistikami, že pravděpodobnost nehody se zvyšuje v přímé souvislosti s blížícím se cílem cesty - kór když nejde o cestu kolem komína, ale o mnohaset km dardu. Nejošidnějších bývá právě těch posledních 10 km, kdy si řidič odfoukne, řekne si \"tady už to znám\" a je vyděláno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik mas najeto kilometru neni moc rozhodujici pro to jak znas chovani sveho auta kriticke situaci ;)

1/2 nebo mozna 3/4 toho co mam natocene na 306 jsou dalnice a tam se o chovani auta dozvis akorat to ze (ne)umi jet rychle a obcas zastavit. A uz radeji nemluvim o horsich provoznich podminkach kdy vetsina tech co se rizenim nezivi (a jet musi za kazdeho pocasi) radeji nejede nikam (taky proc jet na vylet kdyz je hnusne). Takze tech okamziku kdy se o aute neco duleziteho dozvis je minimum...

PS: Ten tvuj rocni najezd nekteri daji za dovolenou... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč tam je ten kruháč je jednoduchý, to prostě nějakej developer chtěl vybudovat na poli další otřesnej satelit, jenže začal moc pozdě a lidi už podobné hrůzy nekupují, tak tam zbyl jen kruháč. Pokud se v budoucnu najde dostatek blbců, vyroste tam ještě sem tam nějakej barák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je chápu, ale co mi říkal jak chlap z odtahovky, tak nějakej místní co mi zastavil tak pak i kolega pro kterého jsem tam jel, tak tam nejsem ani první a ani poslední kdo to tam poslal. Minulej rok se tam prej dostal někdo s teréňákem a poslal ho tam přes boudu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vviitty - to není roční nájezd na tom autě ale nájezd za včerejšek - na tom autě mám nejeto za půl roku skoro 150000 km - a nejezdím jen dálnice, ale na hory, do zahraničí, a do největších pr**lí jaký v týhle republice jsou :)

Spletl jsi se v těch ujetých kilometrech za půl roku o nulu, nebo jezdíš i ve spaní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mě? Souhlasím, že nájezd nehraje takovou roli. Já to beru, že to je dobrá zkušenost. Alespoň vím, že pohrávat si s limity vozu není to nejlepší.

K těm km, za tři roky s 306tkou to bylo 55 tkm (předtím asi 25 tkm za dva roky s 309). Nyní mám na 306 najeto nějakých 75tkm, ale minimálně 70tkm bez sněhu :D, z toho moc sněhových zkušeností neplyne ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...