Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problem v chorvatsku


jindran

Recommended Posts

moje 206 benzin ma najeto 30 tis stari 3,5 roku jsem prvni

majitel nikdy neboural o vuz se staram peclive

minuly tyden pri ceste s rodinou k mori

mi praskl vyfuk spoj mezi rourou a tlumicem

dost neprijemne opravil jsem to provizorne

pomoci peti 0,5 l plechovkami od piva a kusem

dratu

myslim ze je to ostuda pro Peugeot vzhedem k tomu

ze jezdim na vsechny garancni prohlidky i na podzimni

a jarni prohliky - servis Olomouc -

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jindran

moje 206 benzin ma najeto 30 tis stari 3,5 roku jsem prvni

majitel nikdy neboural o vuz se staram peclive

minuly tyden pri ceste s rodinou k mori

mi praskl vyfuk spoj mezi rourou a tlumicem

dost neprijemne opravil jsem to provizorne

pomoci peti 0,5 l plechovkami od piva a kusem

dratu

myslim ze je to ostuda pro Peugeot vzhedem k tomu

ze jezdim na vsechny garancni prohlidky i na podzimni

a jarni prohliky - servis Olomouc -

Kdepak, český zimy dělají svoje. Na tohle ti garančka nepomůže. Pokud nedáš nerez, je to myslím v našich podmínkách běžná životnost... Jinak souhlas, že je to nepříjemný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najednu stranu to ostuda je (když jezdíš na ty garančky...), ale nadruhou stranu žádnej díl neni věčnej a když se jezdí, tak se čas od času něco vydělá, opotřebí...

Když jsou nějaký díly načatý, tak si toho servismani všimnou, ale u nějakejch jim to prostě občas nevyjde (neyastávám se jich).

Holt nějaký díly jsou víc zmetkovitější, než jiný a nezáleží na tom, zda jedeš v Peugeotu, nebo čemkoli jinym... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vubec bych si z toho hlavu nedelal, prave zivotnost vyfuku neni vecna a bud driv nebo pozdeji musis pocitat s tim, ze se vysere. To je nutny zlo \"rez\" vyfuku. Ale cena za nej neni nijak prevratna a kdyz to jeste jde, muze se nechat zavarit.

A propos: sul je svine a jestli treba aspon jednou po zime nenechas umejt podvozek ..... Jsou lidi, ktery omejou hadici auto zespod po kazde jizde v zime a pak zajedou do garaze, kde je nad nulou. Ale to si myslim, ze vyfuku moc neprosipva zrovna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DjBoom

No já teda newim ale na 306ce sem měl vejfuck ještě z výroby a to měla najeto 90 tis. Nedalo by se říct že bych jí šetřil na to sem si dvoulitra nekupoval :D , stála věčně venku (i v zimě) a všechno v pohodě :roker

Vzdyt to je presne ono mas auto a auto a díl a díl...a neni to v tom, jestli je to opel, nebo pažout já budu na 405tce (1996) měnit vejfuck teprve letos (najeto 148000!!!!!!!!!!!!) a u citroenu BX, kterej jsem měl předtim se měnil při 50ti tisících a to je to skoro stejný auto...v tomhle ohledu si nikdo z nás nevybere - to je spíš o štěstí a o místech, kde auto parkuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jindran

moje 206 benzin ma najeto 30 tis stari 3,5 roku jsem prvni

majitel nikdy neboural o vuz se staram peclive

minuly tyden pri ceste s rodinou k mori

mi praskl vyfuk spoj mezi rourou a tlumicem

dost neprijemne opravil jsem to provizorne

pomoci peti 0,5 l plechovkami od piva a kusem

dratu

myslim ze je to ostuda pro Peugeot vzhedem k tomu

ze jezdim na vsechny garancni prohlidky i na podzimni

a jarni prohliky - servis Olomouc -

Stane se v našich brutálních podmínkách. Je celkem jedno, jestli ja to na Pažoutu , nebo čemkoli jiném . třeba na Wagenu nám uletěl za prvním dílem po čtyřech letech, naštěstí to nebylo v Chorvatsku, ale jen 250kiláků od domova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me odesel zadni dil vyfuku na 406 ted nedavno taky. Abych se vyjadril presne - tak zadni dil vyfuku drzi takova jakoby obymka ke ktere jsou navareny ty uchyty pro gumy. A ta obymka urezla a jak se ten z.dil furk hejbe tak ta obymka praskla a z.dil se \"provesil\". No a jak uz byl i ten z.dil narezlej (ale jeste dobrej), tak ta rez povolila a vyfuk se ulomil. No a zas 4500kc v pr..li!!! :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, no tak já už mám vyměněný zadní i střední díl výfuku, v době výměny (2004) najeto cca 60tis.km (r.v.99). Bylo mi řečeno, že to je i tím, že se jezdí krátké trasy a zkondenzovaná vlhkost ve výfuku se nestihne odpařit a výfuk tím pádem rezne i zevnitř. Musím říct, že mě to celkem naštvalo, nicméně kvalita originálního výfuku byla velmi chabá... :( S nízkou kvalitou díků jsem se setkal i u jiných dílů na autě, namátkou např. brzdové kotouče...

J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jindran

moje 206 benzin ma najeto 30 tis stari 3,5 roku jsem prvni

majitel nikdy neboural o vuz se staram peclive

minuly tyden pri ceste s rodinou k mori

mi praskl vyfuk spoj mezi rourou a tlumicem

dost neprijemne opravil jsem to provizorne

pomoci peti 0,5 l plechovkami od piva a kusem

dratu

myslim ze je to ostuda pro Peugeot vzhedem k tomu

ze jezdim na vsechny garancni prohlidky i na podzimni

a jarni prohliky - servis Olomouc -

A ni mi nepovídej. Jedu za týden na Korsiku (takový 4tis km suma sumárum tam a zpět) a u P406 r.v. 11/2001 mi upadl v jeden okamžik výfuk ve dvou místech. Výfuk je jak novej akorát vyrezl svár na obou stranách. Stát se to o tejden později, tak mě asi vomejou. Nechápu, že nejsou schopný ty sváry nějak ošetřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: -=Michal=-

Původně zaslal: jindran

moje 206 benzin ma najeto 30 tis stari 3,5 roku jsem prvni

majitel nikdy neboural o vuz se staram peclive

minuly tyden pri ceste s rodinou k mori

mi praskl vyfuk spoj mezi rourou a tlumicem

dost neprijemne opravil jsem to provizorne

pomoci peti 0,5 l plechovkami od piva a kusem

dratu

myslim ze je to ostuda pro Peugeot vzhedem k tomu

ze jezdim na vsechny garancni prohlidky i na podzimni

a jarni prohliky - servis Olomouc -

A ni mi nepovídej. Jedu za týden na Korsiku (takový 4tis km suma sumárum tam a zpět) a u P406 r.v. 11/2001 mi upadl v jeden okamžik výfuk ve dvou místech. Výfuk je jak novej akorát vyrezl svár na obou stranách. Stát se to o tejden později, tak mě asi vomejou. Nechápu, že nejsou schopný ty sváry nějak ošetřit.

Ani by tě moc nevomejvali, ceny dílů tam nejsou nic strašnýho a seženeš tam všechno. Sice je pravda, že tam jezdí spíš menší a novější Pažouti, ale 406 je tam taky doma. Horší už je to s cenou práce, ale taky tě to nesloží.

Taková drobná rada.... neodjížděj z ostrova na poslední chvilku, v přístavu moc rádi stávkujou (sice raději před sezonou, ale nikdy nevíš) přijet domů o jeden dva dny později není nic neobvyklého.

Levnější lístek je s MOBY, včetně spátečního, odjezd Itálie. Platit si kajutu je torchu blbost, spíš jet přez noc, kdy loď dost dlouho čeká a v klidu se vyspíš v kině, nebo jinde na lodi. Ráno seš na místě a celkem svěží. Na Bavelle je nová silnice už z větší části hotová, ale nevim jestli to stihnou dodělat, v dubnu nebyla hotová ještě část k pobřeží.

Jo a š?astnou cestu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: -=Michal=-

Původně zaslal: jindran

moje 206 benzin ma najeto 30 tis stari 3,5 roku jsem prvni

majitel nikdy neboural o vuz se staram peclive

minuly tyden pri ceste s rodinou k mori

mi praskl vyfuk spoj mezi rourou a tlumicem

dost neprijemne opravil jsem to provizorne

pomoci peti 0,5 l plechovkami od piva a kusem

dratu

myslim ze je to ostuda pro Peugeot vzhedem k tomu

ze jezdim na vsechny garancni prohlidky i na podzimni

a jarni prohliky - servis Olomouc -

A ni mi nepovídej. Jedu za týden na Korsiku (takový 4tis km suma sumárum tam a zpět) a u P406 r.v. 11/2001 mi upadl v jeden okamžik výfuk ve dvou místech. Výfuk je jak novej akorát vyrezl svár na obou stranách. Stát se to o tejden později, tak mě asi vomejou. Nechápu, že nejsou schopný ty sváry nějak ošetřit.

Ani by tě moc nevomejvali, ceny dílů tam nejsou nic strašnýho a seženeš tam všechno. Sice je pravda, že tam jezdí spíš menší a novější Pažouti, ale 406 je tam taky doma. Horší už je to s cenou práce, ale taky tě to nesloží.

Taková drobná rada.... neodjížděj z ostrova na poslední chvilku, v přístavu moc rádi stávkujou (sice raději před sezonou, ale nikdy nevíš) přijet domů o jeden dva dny později není nic neobvyklého.

Levnější lístek je s MOBY, včetně spátečního, odjezd Itálie. Platit si kajutu je torchu blbost, spíš jet přez noc, kdy loď dost dlouho čeká a v klidu se vyspíš v kině, nebo jinde na lodi. Ráno seš na místě a celkem svěží. Na Bavelle je nová silnice už z větší části hotová, ale nevim jestli to stihnou dodělat, v dubnu nebyla hotová ještě část k pobřeží.

Jo a š?astnou cestu.

:D:D:D Narazil jsi na znalce Korsiky. Už tam jedu po 5té, takže vím co se sluší a patří :cool:. Lístky kupuju od Corsicaferries několik měsíců dopředu za Jackpot přes internet kartou (tam i zpět bez kabiny v nejlevnější termín za 3000 - auto do 5ti m + 2 lidi) :mrk:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...