Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Novinka???: Made in china???


kaper

Recommended Posts

To je všetko pekné chlapci ale nič to nemení na tom, že by som si to proste dobrovolne nekúpil... ja... osobne... sám... nikdy... :roll

Edit: A Hyuiuyuiundaj a Kija detto... :aut

[upravil dne 2/21/2013 21:52 od Cinicman]

Ale nás tu varíš polovica čínanov ta pozná po telefóne a druhá tvoju adresu čo stále niečo objednavaš od nich.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je všetko pekné chlapci ale nič to nemení na tom, že by som si to proste dobrovolne nekúpil... ja... osobne... sám... nikdy... :roll

Edit: A Hyuiuyuiundaj a Kija detto... :aut

[upravil dne 2/21/2013 21:52 od Cinicman]

Já zatím taky ne, ale máme několik firemních I30 SW a musím uznat, že se mi s tím jezdí líp než s oktávkou. Ano má to svoje mouchy, ale nic hroznýho. A kolik by stála podobně vybavená oktávka ani nedomejšlím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cinci a proc? Moji rodice maji iX20 a meli i30 a ani me se s tim nejelo spatne. Jasne, neni TO JAKO MOJE 406 se 160 hp, ale to neni ani tvuj pug....

Kor nasi nemaji zakladni vybavu, maji lepsi a to auto mi prijde naprosto super za tu cenu....

a i40? no promin, ale radsi si ji koupim, nez bych premyslel o 508...

[upravil dne 21/2/2013 22:03 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozzy56-> Nechápem prečo by som mal... som dosť zásadový a trvdohlavý človek a myslím, že viem čo chcem... ;)

Takže ešte raz a polopate: pre mňa by malo auto mať nejakú \"dušu\", dizajn, históriu značky, komunitu a možno niečo viac. To či má nejaký hjundaj alebo kia takú výbavu a takú cenu ma vôbec netrápi, pretože viem že by som tým autom nejazdil rád. Zrejme som divný ale neberiem auto ako spotrebnú vec... :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no podle me francouzi ted dostavaj taky dost na prdel

podivej se na novy mercedesy, audiny, bmw, i ty VW uz snad vypadaji lepe nez frantici....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravdou je, ze ja mam rad velky auta, takze fabka, golf, bmw 1,3, mercedes A,B, pugy 207, 307 a dalsi maly sraci me moc neberou, ale bere me docela ta i40, audi A6, BMW 530, Superb v kombajnu. Spis me mrzi, ze ta 508 neni takova :(

Nicmene se obavam, ze ty auta uz jsou tak technicky dokonala, ze je ani nechci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nahodou Tico byla parada meli jsme je asi 10 let za tu dobu jsme menili akorat desticky, lozisko, zapalovaci kabely,svicky,olej, nejake relatko a ulomenou kliku u ridice. Kupovali jsme je 4 roky jete za 80000. Spotreba do 5ti litru. Akorat jsem se v tom strasne bal :D

edit: zapomel jsem ze to bylo brutalne prakticke auto, jak je to hranate a nema zadnou nakladovou hranu tak jsem v tom odvozil vsechny domaci spotrebice. Dokonce pracku 60km daleko

[upravil dne 21/2/13 23:18 od Vítek1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježiš Tico mi ani nespomínajte to som mal asi dva mesiace niekedy v 98 za trest v robote na služobky... :bojim

Ale 145 po dialnici to dalo... :D

me se libi, ze ty kritizujes neco, ale b podstate jezdis porad v podobnych malych sracich.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...