Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pružinka žárovky peugeot 407


Aleki

Recommended Posts

Ahojte, mam problém, přetavila se mi pružinka co tlačí na žárovku v hlavním předním světlometu (H1), snažím se jí sehnat, ale naprosto bez úspěchu. Dále sháním pružinku do dálkových světel (H7) ta mi při výměně světla vypadla a už se mi jí nepodařilo najít, tuším že je někde pod parabolou zaseklá :). Kdyby někdo věděl, kde to sehnat, prosím poraďte.

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jako vyrobit by bylo nejlepší jen nevim z čeho...zkoušel jsem sehnat na to nějaký drátek a všude mi řekli že nic pevnýho co by se dalo vytvarovat takhle nemají

Vyrobit z vázacího drátu,bude se to hůř vyrábět,ale bude 100% pružit a bude dostatečně pevný.

Jinak jo je z Led pásků s diodama 5050 a mám to jako denní svícení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a chucku to jsi nějak zatavil do něčeho ty pásky nebo jak jsi to urobil? :)...mam doma asi tak 10 metrů skleněných trubiček a přemýšlím jestli je nenahřát a nezkusit to udělat jako se dělají angel eyes...ale tohle by bylo možná lepší :)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a chucku to jsi nějak zatavil do něčeho ty pásky nebo jak jsi to urobil? :)...mam doma asi tak 10 metrů skleněných trubiček a přemýšlím jestli je nenahřát a nezkusit to udělat jako se dělají angel eyes...ale tohle by bylo možná lepší :)...

Ty pásky jsou už zalité v silikonu,takže nic řešit nemusíš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...