Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cena prvni garancni prohlidky


Hajra

Recommended Posts

Co všechno Ti dělali Honzo?

Na stránkách Peugeot je paušální cena 5.050,- včetně DPH.

V ceně je toto:

Výměna oleje + olejového filtru

Diagnostika počítačů

Doplnění všech kapalin (kromě paliva)

Kontrola mechanického opotřebení, bezpečnosti,

výhledu* se záznamem o zásazích

Komplexní kontrola vozidla

Testovací jízda

Tady je k tomu brožura: http://sluzby.peugeot.cz/media/deliacms/media//62/6249-cbc96f.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo tam ještě něco navíc, vyčištění vzduchového a výměna pylového filtru, výměna vložky palivového filtru, čistili brzdy, promazání a rozhýbání čepů brzdičů, promazání ruční brzdy. Příští údržbu si už budu dělat sám. To už bude po záruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě teď čeká druhá, budu mít najeto 32tis. a prý cca 3500 - 4000Kč ;-) případně si můžu vzít vlastní olej...

http://www.olejgroup.cz/olejgroup/eshop/22-1-Motorove-oleje-Total/0/5/28-Total-Quartz-INEO-ECS-5W-30-5-l-Akce

jinak oni chtějí cca 400-500Kč / 1l toho samého oleje...

[upravil dne 23/2/13 19:14 od skuci]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju tady:

http://automobiloveoleje.cz/eshop/details/820/82/oleje-pro-motory-osobnich-vozu/5w30/olej-total-quartz-ineo-ecs-5w30-5-l

Už jsem jej tam kupoval a byli rychlí a levní. Navíc je to e-shop autorizovaného distributora Total, takže jistý původ zboží :super

http://www.merlinplus.cz/

Jinak nemám s nima absolutně nic společného, jen jsem tam koupil a byl spokojený:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Domansky - Zdiby cca 6.000 Kc. Pokud ma clovek vlastni olej, uctuji navic 1,4 hodiny prace...takze to vyjde na stejno. Zvlastni praktika, ale budiz...

Domansky - Cerny Most cca 5.500 s DPH a je to hned u metra, takze jasna volba.

Federal Cars mi volali, ale nebyl jsem u tel. Pak jsme se uz nespojili.

Olej si necham od nich. Ani do restaurace si vlastni piti nenosim a hlavne se mi nechce resit pripadne vymluvy pokud by byl z v zaruce nejaky problem s motorem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si na servisky taky vlastní olej nenosím. U nás stojí litr Inea v autorizáku 429Kč/l, do 308 1,6VTi je ho třeba 4l, takže úspora nějakých 700Kč za cenu případných výmluv (jak píšeš) při problémech s motorem nemá smysl. Druhá věc je, že měním olej místo po 30tkm po 15tkm, takže tu \"mezivýměnu\" si nechávám dělat u kamaráda mechanika bez jakéhokoli záznamu do servisní historie auta. Případné vytáčky pak nehrozí a ještě můžu mít dobrej pocit, že jsem dal autu to nejlepší. :super 30tkm na jeden olej je hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není tomu tak. Když si přineseš neoriginální brzdové destičky, tak za ně taky neponesou zodpovědnost a za to, že ti zničej kotouče (například), už vůbec ne. Záruku ti dají na montáž, resp. na to, že ti tam ten olej správně nalijou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajap ma samozrejme pravdu. Oni nejsou prodejcem oleje a tak za skody zpusobene vadnym olejem neodpovidaji oni, ale prodejce oleje. Oni odpovidaji pouze za to \"naliti\", takze pokud by to nalili omylem do nadrze pro ostrikovace, jde to za nimi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo se ale bavil o nějakým neorigo oleji od pumpy či nějaké pořádné stáčené značky... já se bavil o totožném oleji s totožnými specifiky jako doporučuje výrobce ale za lepší cenu

Toto jsem řešil když sem měl VW a předpokládám, že to bude stejné... oni měli taky doporučený olej... tenkrát sem se hádal právě s nimi ohledně vlastního oleje a hlavní zastoupení pro VW v ČR mi řeklo, že pokud donesu stejný olej, který tam lejou oni tak je to jako by ho tam nalili oni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ano, ale kdyz prijde na lamani chleba, tak by zacali tvrdit, ze ten olej byl sice stejny, ale mohl byt vadny a to zpusobilo problemy s motorem, ergo je to chyba uzivatele, ktery trval na vadnem oleji...atd. Pak uz by to bylo jedine na znalecky posudek a soud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...