Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cena prvni garancni prohlidky


Hajra

Recommended Posts

Ono to je na delší debatu u piva ale má to několik uhlů pohledu.

Kam pojedeš s elektronikou do servisu ?

Myslíš , že servis uživí jen to co si lidí už neudělají doma ? Roční provoz Diagu a podpora je v řádu stovek tisíc ročně . Na toto se musí vydělat.

Jsi si jistý, že jsi koupil opravdu dobré náhradní díly, olej i když je na krabici specifikace a Logo firmy, filtry ? Poláci a Čína \"umí\" hodně věcí.

Před rokem jsem viděl video v TV jak někde v Holandském přístavu otevřeli kontejnery z Číny, hadry , léky a ND na auta. krabičky k nerozeznání, Bosch, SKF atd.

Ale to si už musí nastavit hranici každý sám , co je pro něho ještě nějaká jistota/peníze.

A jak psal kolega ozzy56, někdo si koupí auto za 3/4 melounu a pak řeší ušetřené peníze, strávený čas, reklamace, výměny nepasujících dílů atd. Myšleno teď všeobecně.

V sekci modelu 407 je na toto téma hodně dobré čtení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milhaus65: Ano má to několik úhlů a je to na dlouho.

Přesto si dovolím reagovat např diag vychází na 36 měsíců na cca 178 tis což je dost. viz public.servicebox.peugeot.com/cgv/A2DR_ctc_CZ.pdf

když s ním umí dělat je to OK ono totiž jak se říká kdo neumí učí a já se neustále přesvědčuji že dobří mechanici mají narváno a ti ostatní končí ve značkových servisech.

Čína je všude kolem nás tak že diskuze bezpředmětná...

Koupit si auto 3/4 mega a pak to řešit ano nevydělávám tolik a bych to neřešíl , proč jsem si ho kupoval ? potřebuji velké auto které nemá stočeno 200 tis. a více km a líbí se mi.

Značková servisy mají vše dodržovat co jim ukládá výrobce mají to všude napsané jak dodržovat pracovní postupy, abych se nedotkl všech ale hodně z nich si to dělá po svým a když po nich člověk něco požaduje tak o tom neví až když jim ukáže vytištěný papíry ze servisboxu tak se diví kde jsem k tomu přišel a že to tak asi má být. A tak bych mohl pokračovat a není to jen peugeotech. Bohužel tych poctivých je jako šafránu. Ono to totiž podle postupů trvá déle a co trvá dlouho je neekonomické.

V práci mám Mercedes G profesional pracovní verze skoro za 2 mega jak to funguje v servisu ?..........a navíc služební?........ to je na dlouhej článek.

Značkové servisy prostě až na vyjímky u mě nemají důvěru. Nebo četli jste návod k Vašemu autu a podmínky uplatňování různých záruk, třeba na lak \" to pomalu aby jste se báli použít jiný šampón než ten s přelepkou Peugeot\".

Chápu že každý nemá možnosti a podmínky na samodoma ale značkový servis není jednoznačná záruka kvality.

Klidně dám peníze, ale za kvalitu a můsím si být na 100% jistý ji dostávám, a to to bohužel v ČR moc nefunguje.

Ale to asi patří už do jiných témat.

[upravil dne 25/12/13 22:49 od Multiplex406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcelku chápu to co Milhaus65 napsal, dává to smysl. Nicméně realita není tahle černobílá. První problém je, že je (a aby to fungovalo musí být) každýmu úplně jedno jestli daného podnikatele něco uživí nebo neuživí. Mě se taky nikdo neptá jestli od nás může něco objednat nebo ne :D. To co fungovalo dřív dneska už prostě nefunguje. Moje zkušenost je podobné jako ostatních – tedy značkový servis=nekvalitní servis. I když mám pozitivní zkušenost starou cca 14 dnů … Nemyslím jen Peugeot, řekl bych, že je to všude podobné. Nicméně pro normálního člověka (to ale není běžný člen tohoto fóra) má zn. servis 2 garance – 1. Kvalitní díly a dané postupy každého zásahu, které by měly vést ke kvalitní opravě. To sice selhává na člověku, ale to už je problém majitelů autosalonů, že pracují často s takovým odpadem. Naopak pokud se zákazník trochu zajímá objeví lidštější přístup a levnější díly v malém servisu. Naštěstí to i značkové servisy začínají pomalu chápat – různé slevy na ND pro starší auta apod. jsou krok správným směrem. Mají autorizáky diag za statisíce? OK každý má něco, můj malý servisák má 2 lakovací boxy a značkové servisy mu tam vozí auta… to je prostě realita.

Značkové servisy mají dobrou pozici u firem (ale i tam budou muset změnit přístup jinak konec…) u lidí co se autům nevěnují a u lidí kteří chtějí mít jistotu záruky. Na těch ostatních musí pracovat jako každý jiný. Takže pokud oberou zákazníka při záruční prohlídce, hned po záruce to poveze jinam. To je jednoduchá markematika. A základem dobrého podnikání není očerňování konkurence (zastrašování nekvalitními díly a podobné nesmysly), ale dokázání zákazníkovi, že moje služba je lepší a vyplatí se mu třeba i za vyšší cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

- ani ja som nežiadal, len ma pri objednávke upozornili, že je to v cene prehliadky, takže som ho pristavil neumyté (zvonka), poutierali ho aj znútra aj keď tam som ho mal čisté

- ešte som spomenul , že mi asi uletel kryt z + pólu na baterke, pri odovzdávaní mi vysvetlili, že tam nebol a ani sa nedá objednať, + mi otvorili kapotu 508 v showroome, tiež to tam nebolo

- som spokojný s prístupom v tomto servise

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pedro35, s tým krytom + pólu si ma pobavil, lebo mne sa to stalo takmer to isté, ale keďže to mám nafoténé priamo pred predajom ako nové, tak som sa vyhol trapasu. Po prvej prehliadke, tiež mi tam ten kryt \"chýbal\", ale keď som si skontroloval foto, tak som sa presvečil, že je to v poriadku.

post-24971-14109635870771_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pedro35, s tým krytom + pólu si ma pobavil, lebo mne sa to stalo takmer to isté, ale keďže to mám nafoténé priamo pred predajom ako nové, tak som sa vyhol trapasu. Po prvej prehliadke, tiež mi tam ten kryt \"chýbal\", ale keď som si skontroloval foto, tak som sa presvečil, že je to v poriadku.

- to si rozumne spravil, že si si to nafotil

- nebol to trapas, ja som im len oznámil, že sa mi zdá, že to tam chýba, sám mi nevedel povedať, či áno alebo nie, na Renaulte som mal len + pól zakrytý , čo sa mi zdá byť logickejšie ako tu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...