Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Program 38. srazu Peugeot Clubu – Kněžnice – A je to za námi ...


Recommended Posts

veverka: řád nejsem z principu, který jsem mnohým tady vysvětloval, takže to znova vysvětlovat nebudu. Ale pokud mají na webu aktuální ceník a je to opravdu pravda(což samozřejmě doufám že není) tak by to znamenalo že neřádi dotují sraz řádům místo clubu s čímž teda nesouhlasím. A asi nebudu jedinej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je to oc tu bezi, nalakat dalsi rady na to, ze budou mit slevy, ale na ukor vyssich, nez standardnich cen pro nerady, mi prijde uz zvlastni.

Nevidim jediny duvod, proc mam travit vikend s prateli na klubu a s manzelkou a klub me bude nutit platit za ni vic, nez kdyby tam prijela sama na svou rezervacku....

a to kdybych to pocital jako nerad pro oba dva, coz je mozny, tak proste mi nebude na srazu pri prirazce 800 oproti radum, ani to pivo chutnat a dost osobne zvazuju ucast, ac jsem se snazil Milanovi s necim poradit :). Rad bych jel, ale uvidim, jak vse bude celkove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peta: protože tohle je opravdu uhozený, respektive až bych řekl neetický. Chápu jako neřád příspěvek na organizaci srazu, s nim nemam problém, souhlasim i se slevou pro řády. Ale s přirážkou pro neřády? :blicismajlik:blicismajlik

souhlasim s Jirkou, ale jak říkám třeba se to nějak vysvětlí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peta: nikdo nic neresi, jen rikame jak to je a ja jsem vzdy vystoupil proti tomu, kdyz nejaka cena byla vyssi nez cena v ceniku.... O cenach piva, ktere jsou na PEU sraz premazany a jeste blbe a misto 21 je 25, nema smysl se rozcilovat. Kor v dnesni dobe, kdy kazdy pronajimatel, dle vyjadreni predsedy muze byt rad, za takovou akci.....

Proste tim, ze me sraz muze vyjit az o 800 draz oproti radnemu, tak porad je pro me 800 bud za sraz, nebo za clenstvi :)

Takze nabidka je, jaka je, a je jen na nas, jak se k ni postavime....

Osobne si myslim, ze to je asi motivujici to clenstvi zaplatit pro novacky, ale zadnej velkej slagr z toho nevidim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, co píšete dává jistě logiku a stojí za zamyšlení. Sorry, chtěl jsem jenom lehce popíchnout, spíš ze sportu, ne však vyvolávat argumentační přestřelky.

Ale za bližší přezkum ten váš postřeh v obecné rovině jistě stojí. Peněz (celkově vzato - bez ohledu řád/neřád) je to i tak ne úplně málo a chápu, že leckdo má důvod to řešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byť jsem řádný člen, tak takováto \"cenová politika\" se mi hodně nelíbí. Doufám, že to byl jen pokus o nalákání lidí k řádnému členství a bude to v brzké době napraveno. Místo aby se v kempu dohodl nějaký bonus pro hromadnou akci tak dohodnout malus pro neřádné členy to je fakt drsný :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BBJ: To mi připomíná jistou nedávnou diskusi se známými, kteří u oběda řešili, že zaměstnavatel nedává bonusy, ale že je to lepší, než kdyby začal rozdávat malusy nebo výpovědi. Sorry za :xvul ale musel jsem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veverko, to nemuzes moc srovnavat, zamestnavatel te zivi (do prace chodis vetsinou proto, aby jsi mohl hradit sve pohledavky) a pokud se mu nedari, tak jsem byl rad, ze jsem nedostal nadstandardni premie, ale dostaval jsem porad to, co pred tim.

Tady mne P-C nezivi a ackoliv jsem vcera uhradil prispevek na P-C, tak to beru jako jeho podporu.

Ale jako vetsine mi nepripada spravne, aby ubytovani a dalsi sluzby, ktere obsahuje standardni cenik daneho zarizeni, byly vyssi.

Da se navysit jina castka - treba prispevek na sraz - pokud tomu bude odpovidat nadstandardni rozsah dalsich sluzeb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chapu Veverku :)

za sebe jako organizatora, nyni predminuleho klouzani mohu s cistym stitem rict.... a myslim, ze i za Dzanu

cena byla o 20 Kc predrazena pro nocujiciho nerada, tedy nerad dotoval 20 Kc noc rada, cili rozdil cinil 40 Kc.... ale nerad porad platil o neco mene nez bylo v ceniku......

NEBYL zadny poplatek za sraz a jeho organizaci (i ta hodnota 100 Kc... by u nas vydala na dotaci 5 radum)

Vychazeli jsme z podpory 6000 Kc od klubu

Negativa?

Dzana do toho dal asi 50 l benzinu - skutr a 4kolka, a dzanovy cesty na ubytko a orientak

asi 700 za telefony.....

Scratch, jezdil z Prahy (sice ma chalupu 100 km od Prahy tim smerem), nicmene jel dalsich 45 tam a 45 zpatky, tj. 90 asi 3x....

pohary a medaile vychazely strasne draho, ale zase diky znamym a pomoci, jsme je mely za nizke castky, ovsem bez dokladu....

ion zajistil a pripravil Minik, stejne tak audio.....

Kouzelnika privezl Charlie

vyuzili jsme vsechny kontakty a kamarady, vse, co slo, abychom pripravili hezky sraz. Neslo nam o to, byt nejlepsi, ale ukazat, ze to za par kacek, byt i investovanych do bandy fajn lidi, jde, proste jde :). Jedine, pro me mrzute, bylo vyhlaseni prvniho mista na orientaku sponzorem. Objevilo se pouze na nasem sraze, nikde jinde. A ME DO DNESKA SERE, ZE JSME TO NEMOHLI VYHLASIT SAMI......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko - teď jsi mě ale trošku nadzvedl. Vaše klouzání bylo před více než rokem a ty tu teď ventiluješ, že tam první místo vyhlašoval sponzor? Kdybys to tu nepřipomněl, myslíš si, že si na to vůbec někdo vzpomene? Jestli jsi s tím nesouhlasil, měl jsi to s Pe.Trem řešit buď přímo na místzě nebo bezprostředně po - rok a kus po té na to kálí bílej tesák a akorát si škodíš tím, že budeš zase vypadat jako \"vířič vášní\"

A je to venku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medo, ja to rekl, ale neslo s tim nic delat. Spis me vadi to, ze tam to bylo prosazovano a ted se po tom slehla zem? Ano, vadi mi to, poradal jsem jeden jediny sraz

a to na ukor kecu, ze sami kecame a sami jsme udelali hovno.....(a na nem jsme nemohli vyhlasit prvni misto. Mrzi me to, vadi mi to, bylo to asi delano v ramci podpory klubu, ale asi bych rekl z pohledu organizatora, bohudik, ze jsme to odsrali jen my :)

ja celou dobu cekal, zda se to objevi i na dalsich srazech, nevytahuju to zde, abych viril vasne, nebo si honil ego, prosim aby se to jakoby zavnimalo, a dal nekomentovalo, me to jen do dneska mrzi, protoze to byl podle me prvni a doufam posledni sraz, kdy to takto bylo... nikomu nepreju to cele moderovat, a na to hlavni misto byt na pozici podavace.....

i to je dan za slevy a sponzoring......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, byl to povzdech

sprzneni provehlo jen na nasem sraze a doufam, ze ostatni to nebudou muset resit..................

a ted jen otazka, kdo by s tim souhlasil, nebo komu se to libilo????????

[upravil dne 22/2/2013 01:16 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...