Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vstup na atrakce v Jičíně - nebudou zdarma


Recommended Posts

Sobotní program se bude částečně odehrávat v Jičíně. Spanilou jízdou se dostaneme na Lidické náměstí, odkud půjdeme pěšky na Valdštejnovo náměstí v Jičíně (cca 10 minut). Zde budete mít volnou ruku, jak s časem naložíte. Můžeme samozřejmě zajít na oběd.

Všem však doporučujeme návštěvu těchto atrakcí:

Valdická brána (rozhledna),

Rumcajsova ševcovna,

Rumcajsův svět,

Regionální muzeum hry.

Vstup do těchto atrakcí je pro řádné členy, po předložení kartičky, zdarma. Je nutné mít u sebe kartičku, bez ní nelze uplatnit volný vstup. Zaměstnanec po předložení si poznamená ID člena (je na zadní straně kartičky). Je to pro naši zpětnou kontrolu, kolik řádných členů využilo volného vstupu.

Jak je možné, že řádný člen bude mít vstup zdarma? Částka za řádné členy bude hrazena klubem v rámci 38. srazu. Jedná se o další zvýhodnění pro řádné členy.

[upravil dne 12/8/13 09:39 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...

Upozorňuji účastníky srazu, že volný vstup na atrakce v Jičíně bude podmíněn celkovou účastí na srazu. Pokud nás na srazu bude málo, budu nucet volný vstup zrušit (to bych nerad).

Z toho plyne: Přihlaste se, abyste měli řádní členové volný vstup :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Petr stejně nemuže, vstup na rozhlednu valdický brány a schodiště je jen 70cm široký a dřevěný schodiště unese max 90kg:D:D:D

800x532http://img2.rajce.idnes.cz/d0203/6/6235/6235624_21e993d0c283edca24d2d6b0d2a03110/images/DSC00826.jpg[/img]

a k tomu skákání :D:D

DSC00827.jpg

[upravil dne 12/8/13 11:34 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko, ono by to šlo, ale mám nahlášeno jen 85 účastníků včetně dětí a psů ... dospělých je 68. Já očekával o 15-20 osob více, pak by nebyl problém.

Pokud jde o kýtu, tu jsem ubránil. Nebojte, bude :)

[upravil dne 12/8/13 18:29 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to znam Milane, taky jsem se klepal, aby to vyslo na zimnim, a kdyby se mi neodhlasil Pepito, tak by to vyslo..... :D

no je to tak, jak pises v manualu, musis pocitat s nejmensim poctem ucastniku, coz bych rekl, ze tech 80 je standard....

a jak koukam na prihlasovadlo, tak mi tam chybi spousta starsich tvari :( :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V přihlašovadle jsou i osoby, které pak tabulku neodeslali a další aktivitu neprojevily :( U mě na srazu děti do 15 let včetně (nepožadujicí postel) neplatí za ubytko, proto jsou pro mě důležití dospělí. Těch je fakt málo, jenom 68 + pár těch, co přislíbili účast jen na sobotu.

Očekával jsem 80 spáčů a bohužel mi těch 10 osob chybí, aby byl plně naplněn program. Ještě možná přijdeme o dezert, ale to se musím přesněji podívat na čísla.

Jenom dodám, že kdyby na srazu bylo třeba 120 lidí, plánoval jsem 3 kýty. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko, ono by to šlo, ale mám nahlášeno jen 85 účastníků včetně dětí a psů ... dospělých je 68. Já očekával o 15-20 osob více, pak by nebyl problém.

Pokud jde o kýtu, tu jsem ubránil. Nebojte, bude :)

[upravil dne 12/8/13 18:29 od MilanF1]

Stejně by to nešlo stíhat.

Aneb, kolik bychom asi tak stihli atrakcí že...

Takže pokud někdo bude chtít, těch pár korun ho snad nezabije, když na ni půjde za své.

Já už od začátku o atrakcích moc neuvažoval...

Přijde mi to dobré řešení, že zůstala kýta...

Scratch: Starších tváří? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...