Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozdělení ubytování - 3 volná místa v chatce


Recommended Posts

  • O 4 týdny později...
Kapacitu vím, ubytování pod střechou je tady uvedené a dále na cca 40 stanů.

Kemp není příliš velký, ale když jsem viděl počet spících na klouzání :bojim

Jako letní sraz bych viděl účast větší, možná budeš ještě překvapen... :aut

Já už abych se podíval po stanu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak s definitivni platnosti mohu rict, ze letos se asi zucastnime, ale spat nebudem, 15 km od chalupy je 15 km...... sam uvidim.. rad bych Milanovi pomohl na motorce s kolonou.....ale vse je ted ve velice prijemnych hvezdach :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
Veverka: To naprosto chápu, to samé řeší ještě někdo z Karviné (na nick si ted nevzpomenu), to bude mezi vámi boj o ten dvoulůžák :D

Zatím je času dost, přednost v ubytování mají rodiny s dětmi, jako tomu bylo vždy. :papa

ChouLu: Když budeš spát ve stanu, můžeš se přihlásit až v červenci, protože ubytování ti nikdo nevyfoukne :)

[upravil dne 23/2/13 23:29 od MilanF1]

Se ti ani nedivím, že si nemůžeš spomenout.. :-D

Nicméně jakože jsem stále silně uvažující, protože se mi nechce vynechávat velké srazy, ale nevím jak bude junior snášet cesty, tak bych se chtěl optat na pár otázek ohledně platby.. Pokud bych bral třílůžkový pokoj s vl.soc.zař. a spali bychom tam JÁ(řád) + MAMINA(neřád) + KAČKA 2r (neřád) + KINDER PŘEKVAPENÍ 3m.(neřád) v cestovní postýlce, tak bych pokud dobře chápu platil pokoj za mně, maminu a kačku tzn 1xřád + 2xneřád, to chápu, ale budu platit i za Kačku polatek za sraz protože bude spát na posteli?? :-D Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň JJEENNDDOO, nedokázal jsem si vzpomenout :D

Je důležitá plná obsazeno lůžek. Ve Vašem případě je nutné uhradit celý pokoj, tedy 3 lůžka - je jasné, že nikoho cizího na to třetí volné lůžko nebudete chtít. Tudíž ubytování za 3 postele.

Teď koukám, že v přihlašovadle je chybička :myslim \"Děti bez nároku na postel a zvířata neplatí příspěvek na organizaci srazu.\" Na tohle reaguješ :).

V excelové tabulce to mám ale správně \"Děti do 15 let, včetně, neplatí příspěvek na organizaci.\" Tudíž netřeba platit 200 Kč za neřáda. :papa

Nanečisto jsem vytvořil kalkulaci a vyšlo mi (bez triček) 3 300 Kč (ubytování pro 3 osoby, večeře pro 2 osoby, snídaně pro 2 osoby, organizace 2 osoby). Spokojen s cenou? Pokud ne, udělej z maminy řáda a bude to 3 020 Kč ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...