Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

prevodovka


JAKO

Recommended Posts

No takze spojka vymenena ..aj ten aktivny clen ,,actuator,, a dokonca aj riadiaca jednotka prevodovky a komplet kablivacky..vymena v origo peugeot servis....lenze problem je v tom ze ako sa toto vsetko vymenilo auto radi pekne ako ma...len sa nevie plynolo pohnut z miesta...ked mu razne stupim na plynovy pedal je to celkom dobre....pride mi to teda aj vidim ze si nezodvihne otacky .pracuje len s tymi co ma na volnobehu...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravim idem si znovu po radu...spojka aj aktivny clen vymeneny vsetko nastavene na pp200 a teraz nastal problem ...;) nevie sa pkynulo rozbehnut..pride mi to ako ked rychlo pustite spojku a zacnete skakat...ked raznejsie stlacite pedal plynovy tak relativne v pohode...na pp2000 mi ukazuje tuto chybu..

20200228_085700.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vobec nic.....ale.mi je divne ze ked som odchadzal zo servisu tak auto islo krasne...plynule sa rozbehlo....a z zhodiny na hodinu sa toto zacalo diat....moze to byt ze to bude nejaky snimac...aky ma suvis prevodovka s esp a abs...???a je mozne ze by  bola zla rj na prevodovke...??auto radi len rozbeh je zly

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...