Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Originál autorádio Clarion


Bici

Recommended Posts

Zdravím všechny,

tak jsem tu znovu s otázkama.

Už jsem četl v diskuzi, že to spousta lidí řešila, ale přesto se ptám. Jde orig. rádio vyndat opravdu jen těma spešl plíškama nebo to jde i tenkým šroubováčkem, jak tu někdo psal?

Onehdá jsem v noci zjistil, že mi nesvítí podsvícení tlačítek autorádia, display ano, proto se chci zeptat, jestli se s tím někdo nesetkal ?

Díky,

Bici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vyšrouboval jsem nedávno anténu a zjistil jsem, že je ten konec nějakej orezlej, tak sem ho pěkně očistil a říkal jsem si, že to pomůže, ale nic moc. Malý zlepšení bylo, ale stejně to šumí pořád. Je to stejný když jedu v Praze i mimo Prahu. Tak jestli to není v tom držáku antény, někde jsem četl, že měl někdo podobnej problém. Pokud by byl problém v anténě jako takové, pořídím novou. Myslíš, že má smysl koupit s předzesilovačem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahojky všem.Koupil jsem si 406/2000 a mám problem s vestavěným rádiem na cd.Po vyčištění čte jen originály a některé vypálené :grr.Je to normální nebo mi odchází laser?Dá se sehnat vestavěné rádio na mp3?Mám Panasonic na mp3 ale vypadal by v palubce hrozně.Poraďte prosím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zipík

Ahojky všem.Koupil jsem si 406/2000 a mám problem s vestavěným rádiem na cd.Po vyčištění čte jen originály a některé vypálené :grr.Je to normální nebo mi odchází laser?Dá se sehnat vestavěné rádio na mp3?Mám Panasonic na mp3 ale vypadal by v palubce hrozně.Poraďte prosím

Ahoj,

nevím co tam máš za značku rádia. Ale mě tohle doma začala kdysi dělat věž, zn. Aiwa. Vyčistil jsem ji nejdříve čistícím CD, na chvilku pomohlo. Po nějaké dobq to začala dělat znovu, načítala jen lisovaná CD. Tak jsem ji rozebral vyčistil znovu nějakou čistící vodičkou a vatou na špejli a už to nepomohlo. Postupně přestala načítat vše. Je možné že by pomohlo ještě nějak seřídít \"laser\", ale je také pravděpodobné, že odchází.

Možná někdo řekně něco víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dneska pokusil vyndat to radio a nějak bez úspěchu. Zkusil jsem ty špejle, jak jste radili, ale nejdou do těch otvorů strčit. Na spodku rádia jsou dvě štěrbiny, tak 1,5-2 cm dlouhe a tak 2-3 mm vysoké. Špejle se tam nevejde, aspoň ne, ta co mám doma.

Zkusil jsem to tenkým šroubováčkem, ten tam jde. Když se do té škvíry podívám, jsou ta vidět plíšky. Šroubováčkem jde vyklonit nahoru i dolu, ale a? to zkusím na jednu i na druhou stranu, chytím rádio za díru do kaze?áku nehnu s ním ani o kousek.

Ten šroubováček je krátkej, tak nevím, jestli to stačí.

Má někdo nějakou ideu ? Budu moc vděčen.

Díky

Bici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no třeba můj sony má ještě třetí úchytný bod zezadu, kde se přišroubuje k plastu (u 405 je orig plast za rádiem z tunelu) a je to uplně zezadu rádia uprostřed chyceno šroubkem M4, takže pak se ti nemusí pohnout ani když máš ty plíšky do štěrbin. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

no třeba můj sony má ještě třetí úchytný bod zezadu, kde se přišroubuje k plastu (u 405 je orig plast za rádiem z tunelu) a je to uplně zezadu rádia uprostřed chyceno šroubkem M4, takže pak se ti nemusí pohnout ani když máš ty plíšky do štěrbin. :super

No a jak mám zjistit, jestli tam ten 3. úchytný bod je ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek V.

je to jednoduché.........opravdu stačí dvě špejle asi 10cm dlouhé. Když se tam strčí, odjistíš ty plíšky a pak opatrně šroubovákem ze stran panelu rádio vyjmeš. Je to tak na minutu práce....:super

Dobrá zkusím to ještě jednou, snad se zadaří.... ;)

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
Původně zaslal: Bici

Původně zaslal: Radek V.

je to jednoduché.........opravdu stačí dvě špejle asi 10cm dlouhé. Když se tam strčí, odjistíš ty plíšky a pak opatrně šroubovákem ze stran panelu rádio vyjmeš. Je to tak na minutu práce....:super

Dobrá zkusím to ještě jednou, snad se zadaří.... ;)

Díky.

Nazdarek, tak jak to dopadlo s tim vyndavanim toho radia?

Ja se stim trapim a nejak mi to nejde ani pomoci sroubovacku. Mam P306 a tam je jenom jeden otvor na spodni hrane. Nemate nekdo obrazek (fotku) toho originalniho vyndavaciho pripravku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...