Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

organizátoři srazu děkují


Recommended Posts

Děkujeme ještě jednou všem co se nenechali ovlidnit jinými, že zimní klouzání v Praze nemá smysl.

Věříme, že se Vám to líbilo.

Za nás musím shrnout, že:

ubytování bylo výborné , já osobně se vyspal do růžova.

jídlo v restauraci velice chutné , já osobně toho zkonzumoval požehnaně :D

nálada a atmosféra byla parádní , já se tedy bavil ikdyž při ztrátě jedné posádky na OPV a nevědění co snimi je , mě do smíchu teda nebylo to je fakt.

Dohodnuté počasí klaplo na jedničku.

Slovu a označení srazu zimní klouzání jsme po dlouhé době dali význam , já si tedy zablbnul až až.

Jinak určitě bych chtěl poděkovat majiteli restaurace Šárka a hostelu Spartakiáda za super zvládnutou obsluhu nás zúčastněných. za to že nám vyšli v mnohém vstříc a za připravený parádní ohňostroj.

Dále jako vždy bych chtěl poděkovat sponzorům, jmenovitě:

Peugeot ČR a navíc i za zapůjčení Peugeotu 508 SW GT v automatu a krásné bílé perleti.

Defend Group

Totalu ČR

Alcar Bohemia

McDonalds ČR

dále členům Skuci a Ozzy1 za drobné dárkové předměty a členu PP205 za vouchery na servis klimatizace zdarma.

A také členu ChouLu, který pro Vás připravil ty krásné diplomy.

Jsem moc zvědavý na Vaše všechny fota a videa.

Ještě jednou všem Vám díky!

:potlesk:potlesk:potlesk

post-9613-14109629510725_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predsedo, nam se libilo, ac jsme byly na dva skoky :)

obsluha super, az na drobny renonc, kdy nam vrchni bez skrupuli uctoval navic 2x 149, ktere jsme priznaly, ac nebyly zapsany na listku (to se mu libilo), a pak nam nechtel odepsat 2x129 (to se mu nelibilo) - coz byla castka za steak z pupku spatne napsana (tech 149), a chtel to po nas navic zaplatit.....

navic, kdyz jsme prijeli v poctu 4 kusu, tak jsme chteli samostany listek a dostalo se nam odpovedi, ze listek je domluven 1 na 1 stul = kdokoli mohl prijit k cizymu stolu a nechat si tam cokoli napsat, trosku blbost....ale je to tak..... no, obsluha super, jidlo super, pivo 12 dle meho nazoru a par dalsich jedincu trosku svihla (ale s tim organizator moc nezmuze), a vyuctovani hodne zacatecnikum....

ale za to opet organizatori nemohou.....priste si proste nechame dat svoji uctenku, bud od klubu, nebo od obsluhy...

dekujeme :)

[upravil dne 19/2/2013 08:01 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...