Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

šílenec


sloters

Recommended Posts

viděl jsem to v TV, byl to docela kus, asi neměl ani všech pět pohromadě když říkal že na 50 muže jet 230 protože má auto co to zvládně, pak ukazoval cosi jako powerslide ale to mu až tak moc taky něšlo, jediné co uměl je točit se dokolečka jako vocas když honí pes. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sloters

Neviděl jste někdo včera zprávy na Primě?Byl jeden magor - tuším že v červený korvetě nebo v nějaký podobný americký káře.Jezdí z Poříčí do Sedlčan maximální rychlostí a nehledí na předpisy.

Prý je někde na webu i video.Nemáte ho někdo?

Jo na Primě v arvchivu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem našel taky,ale někde prý celé video,které tam měl vložit onen jezdec.

Tak jsem chtěl vědět,zda na něj někdo náhodou nenarazil.

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: sloters

Neviděl jste někdo včera zprávy na Primě?Byl jeden magor - tuším že v červený korvetě nebo v nějaký podobný americký káře.Jezdí z Poříčí do Sedlčan maximální rychlostí a nehledí na předpisy.

Prý je někde na webu i video.Nemáte ho někdo?

Jo na Primě v arvchivu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

Sem si stahnul tu jeho cestu do Sedlcan - ten borec jeste zije? :o

BOREC???????????????

NEBO DEBIL????????????????????????????

Takový hovado bohužel musí zabít pár nevinných lidí, pár roků si pobrečet v kriminálu a pak se teprve chytí za rypák a snad i dostane rozum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svou lásku k amerikám nepopřu, takový auto by se mě šiklo jako víkendovka (žere tak 25-30l/100)

Ale nechtěl bych být tímdle borcem, je teďka opravdu nenáviděnej. Není divu.

Já sem taky nevyřáděnej kvůli nápravě na aute, která půjde do servisu co nevidět. Je to jakoby se me chtělo strašně cůrat :D. No a proto už mám v plánu zaplatit si jízdy na brněnským okruhu. Těch 10 minutek mě stačí na delší dobu.

Pokud chce někdo teda fakt zahrávat se zákonem, tak bych možná možná trochu schvaloval jízdu typu Getaway in Stockholm, páč ti řidiči umí opravdu řídit, mají patřičné auta a dělají to za minimálního provozu... ale stejnak sou to všecko blázni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

Jen rychlost?!

Ja si vsiml ze tam projel na STOPku, predjizdel i kdyz jely v protismeru auta, predjizdel pres dvojtou plnou caru, predjizdeni pres odbocovaci pruh (v protismernym smeru)...

Ja neco z toho udelat, tak pri me smule urcite do nekoho vletim...

No taky předjíždím přez dvojitou plnou, odbočovacim pruhem, nestavim na stopce, předjíždim i když jedou auta proti, když je široká silnice a lidi se pouštěj. Co mě na tom spíš vadilo byla místama flekatá silnice a rychlost po městě a v situacích, kde nebylo možný dopředu předpokládat co se stane.

I když mu nejde upřít, že s tím autem celkem zacházet umí, tahle cesta byla se spoustou štěstí. Zatím mu to vychází a my doufejme, že až mu to nevyjde, bude to srážka s něčím daleko větším a pevnějším.

Rád jezdím rychle, někdy jedu dost rychle (nekterá místa dokonce rychleji, než on), ale abych jel takhle, musel bych bejt po lobotomii. Vněkterých místech mi připadalo, že to tam má vytřený hadrem do sucha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...