Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

OPV - správné znění doplňených POI bodů


Recommended Posts

Postupně od Džbánu-startu :

1) Horoměřice - jméno koncernoveho autorizáku = AUTO ŠÍDLO

2) Zapa Beton nejblizsi vesnice po smeru jizdy = UNĚTICE

3) Úřední hodiny MÚ Uholičky = PO+ST 15:00-18:00-nebodováno

4) Památník obětí války jméno vesnice = VELKÉ PŘÍLEPY

5) Výška podjezdu pod tratí před Okoří = 3,3M

6) Dům v Číčovicích fotka průčelí domu letopočet = 1916

7) Číslo přejezdu před Tuchoměřicemi = P2250

8) Airport společnost cedule doplněni = AIRPORT LOGISTIC PARK a.s.

9) Letiště počet spoterskych okynek = 8x

10) Letiště, číslo spoterskeho bodu na mapě = čislo 21

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu, stejně i kdyby se to bodovalo, neuspěli bychom. Jen si říkám, že když to tam bylo a nebyla to totální hovadina, mohlo se to bodovat - však loni na klouzání byla taky jedna otázka, která šla najít jenom na netu... (export jedné firmy). Ale jste tu vy, a vy sami určujete pravidla, aby byly co nejspravedlivější :super

Budu se snažit, aby srpnový orienták byl lepší :aut:D Zrovna dneska jsem si trasu procházel prstem po mapě a říkal si, co všechno po Vás budu chtít :mad:

PS: Udělat dobrý orienták, není sranda. Pro tvůrce je trasa s itinerářem jednoduchá, protože trasu zná. Já už jeden orienták připravoval a třeba Ozzy1 může potvrdit, že byl hodně zapeklitý. :( Zkušenostmi se člověk učí, příště to i vy budete mít lepší, o tom není pochyb. :super

[upravil dne 17/2/13 22:10 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No krom tohoto bodiku bylo na tomto orientaku stejne jeste nekolik \"drobnejsich\" nedokonalosti takze pokud byste se zlobili jen za Uholicky bylo to jeste v pohode :D

Kdyz bude jeste nekdy prilezitost neco takoveho pripravovat dame si s tim vetsi praci :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se to měnilo na poslední chvíli, je vcelku pochopitelné, že se chybičky nakupí. O ten úřad ani nejde, asi nejhorší byl ten kruháč u Zapy, jakmile tam nebyl, jel jsem rovně (většina asi též; asi další 2 kruháče jsem jel taky rovně a byl jsem najednou na Vítězném náměstí :D)

Můžete si dát sebevětší práci, ale pokud den před startem se třeba na trase propadne vozovka a silnice bude uzavřena, vyskočí téměř neřešitelný problém. To je asi noční můra každého organizátora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- však loni na klouzání byla taky jedna otázka, která šla najít jenom na netu... (export jedné firmy). Ale jste tu vy, a vy sami určujete pravidla, aby byly co nejspravedlivější]

tato otazka byla polozena naprosto zamerne, protoze jsme chteli zjistit, kolik posadek pouzilo pri orientaku internet. Za sebe musim rict, ze se mi takoveto veci pri orientaku nelibi a proto vsechny testy byly pod dozorem statneho osetrovatele, aby vsichni meli stejne podminky.

Protoze, vygooglit si to umi kazdy, kdo ma internet v mobilu. Pak to postrada smysl, ten orientak....

stejne jako kdyz se scuchnou dve posadky a vymeni si informace........

Driv to byla spise zabava provozovana na srazu, ale v soucasne dobe diky hodnotnym cenam se to meni v hon na ceny...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak Jirko ;) Penize a hodnotne ceny vzdy byly a budou hlavni motivaci, jasne, porad se najde posadka, kterou to bavi a o to vyhrat ji nejde. Ale zdrava rivalita v nahaneni bodiku ktera se i tentokrat projevila (viz. to jak moc lide orientak pri nem a hlavne po nem \"resili\") je pocta organizatorum, ze dany OPV pripravili zajimave.

Ad MilanF1 - jojo, to byl nas pripad, ty zmeny na posledni chvili. Bohuzel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domnívám se, že většina posádek ten orienťák nejede kvůli cenám, ale kvůli zábavě. Tak třeba my s Milanem+ jsme odmítli spolujízdu hned na začátku orienťáku s jednou posádkou, protože to pak postrádá právě tu zábavu. I když pokud jsme byli v koncích tak jsme rádi konzultovali svůj postup s jinými posádkami, které se zrovna naskytly poblíž. Ale to je o něčem jiném než od začátku jet v \"houfu\".

Scratch:

Tak odpověď na tu otázku ohledně exportu jsme (já a Milan+) společně s několika jinými posádkami zjistili i bez internetu, i když to byla opravdu náhoda. Když jsme se u té fabriky zastavili, tak tam byl člověk, který v ní pracoval a ochotně zodpověděl naše otázky. Takže někdy pomůže i náhoda. Na většinu otázek je (byl) internet stejně k ničemu. Jak už jsem psal v úvodu, tak věřím, že většina posádek to jezdí pro zábavu, ale ty ceny fakt hooooodně potěší.

MilanF1:

Zajížďka do té vesnice i se zjištěním na následující druhé křižovatce, že jsme špatně byla tam i zpět 8 kilometrů, takže to nebylo snad tak hrozné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi budu za rýpala,ale jel jsem několik orienťáků a vždy byli odměňováni všichni účastníci kteří OZ dojeli a nejen první tři :myslim

Nezáleží na hodnotě odměny,ale na tom,že potěší i drobnost(škrabka,propiska,igelitka např.s pexesem...atd)

Je mi jasné,že je to vše o financích,ale snad má PC nějaký fond,kterým by mohlo přispět na takové drobnosti :myslim

Např.můj Kubík je už sice velkej,ale věkem(15let) je ještě dítě a po tomto orienťáku už nejspíš na příští nebude mít motivaci :roll

Jinak náš časný odchod po vyhlášení nebyl tímto ovlivněn,bylo to tím,jak už jsem jinde psal,že byla Jana nemocná a teď už jsme nemocní i já a Kubík :grr:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domnívám se, že většina posádek ten orienťák nejede kvůli cenám, ale kvůli zábavě. Tak třeba my s Milanem+ jsme odmítli spolujízdu hned na začátku orienťáku s jednou posádkou, protože to pak postrádá právě tu zábavu. I když pokud jsme byli v koncích tak jsme rádi konzultovali svůj postup s jinými posádkami, které se zrovna naskytly poblíž. Ale to je o něčem jiném než od začátku jet v \"houfu\".

Scratch:

Tak odpověď na tu otázku ohledně exportu jsme (já a Milan+) společně s několika jinými posádkami zjistili i bez internetu, i když to byla opravdu náhoda. Když jsme se u té fabriky zastavili, tak tam byl člověk, který v ní pracoval a ochotně zodpověděl naše otázky. Takže někdy pomůže i náhoda. Na většinu otázek je (byl) internet stejně k ničemu. Jak už jsem psal v úvodu, tak věřím, že většina posádek to jezdí pro zábavu, ale ty ceny fakt hooooodně potěší.

MilanF1:

Zajížďka do té vesnice i se zjištěním na následující druhé křižovatce, že jsme špatně byla tam i zpět 8 kilometrů, takže to nebylo snad tak hrozné.

bude ti to divne, ale spravne odpovedela pouze jedna posadka a to ta, ktera to nasla na seznam.cz............. pokud jsi tam nasel nekoho, kdo byl ziv, tak super, ja tam byl 4x, a podotykam, ze z prahy to je 170 km a nikdy jsem tam nikoho ziveho nezastihl............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi budu za rýpala,ale jel jsem několik orienťáků a vždy byli odměňováni všichni účastníci kteří OZ dojeli a nejen první tři :myslim

Nezáleží na hodnotě odměny,ale na tom,že potěší i drobnost(škrabka,propiska,igelitka např.s pexesem...atd)

Je mi jasné,že je to vše o financích,ale snad má PC nějaký fond,kterým by mohlo přispět na takové drobnosti :myslim

Např.můj Kubík je už sice velkej,ale věkem(15let) je ještě dítě a po tomto orienťáku už nejspíš na příští nebude mít motivaci :roll

Jinak náš časný odchod po vyhlášení nebyl tímto ovlivněn,bylo to tím,jak už jsem jinde psal,že byla Jana nemocná a teď už jsme nemocní i já a Kubík :grr:papa

Pepito právě v tom je klub velmi praktický pro život. Takto my všechny učíme, že dostat něco za nic je real života.

Prostě je potřeba příště víc zabojovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi budu za rýpala,ale jel jsem několik orienťáků a vždy byli odměňováni všichni účastníci kteří OZ dojeli a nejen první tři :myslim

Nezáleží na hodnotě odměny,ale na tom,že potěší i drobnost(škrabka,propiska,igelitka např.s pexesem...atd)

Je mi jasné,že je to vše o financích,ale snad má PC nějaký fond,kterým by mohlo přispět na takové drobnosti :myslim

Např.můj Kubík je už sice velkej,ale věkem(15let) je ještě dítě a po tomto orienťáku už nejspíš na příští nebude mít motivaci :roll

Jinak náš časný odchod po vyhlášení nebyl tímto ovlivněn,bylo to tím,jak už jsem jinde psal,že byla Jana nemocná a teď už jsme nemocní i já a Kubík :grr:papa

Pepito právě v tom je klub velmi praktický pro život. Takto my všechny učíme, že dostat něco za nic je real života.

Prostě je potřeba příště víc zabojovat.

A ten dobry pocit z toho ze se clovek zucastnil neceho vetsiho nez je on sam ? Ze si zasoutezil ? To klukovi v patnacti nestaci ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...