Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Připojuji se k díkům za super prima akci!

Bylo to moje první klouzání, na kterém jsem byl, sníh parádně vyšel, prostě :super

Jenom mi příště někdo připomeňte, až se budu chtít klouzat, že mám vypnout ESP :D

P.S. Příště budu podporovat myšlenku \"zatajit\" část pokynů k OPV. Je to pak o třídu větší sranda :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veverko je fakt ze bez tech pokynu to urcite byla vetsi prca ale osobne bych \"svuj\" orientak bez tech informaci jet nechtel. Jeden dukaz za vsechny - porovnani originalni ciste delky (47km) a toho co vetsi cast soutezicich skutecne najela (>2nasobek) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík organizátorům samozřejmě patří, byla to pěkná akce.

Jen teda nám ten orienťák dal opravdu zabrat... Až tak navíc jsme toho snad nenajeli ale dvakrát byla točka... Tímto děkuji Mobymu89, že tuto oblast znal a dovtípil se. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně super sraz .. počasí fajn - objednáno na míru :D :D a to doslova :D :D Hlavně že někdo tvrdil, že nepojede na sraz do Prahy páč nebude sníh :D :D ... orienťák taky super, vymyšlené to bylo dobře :super .. povedlo se vám to .. ;):super:super Za mě velký dík :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo byl to opravdu fajn sraz, všechno klaplo na 1* i ten orienťák byl naprosto super, my s Milanem+ najeli jen 71 km, takže naprostá pohoda. Dokonce minimálně jedna posádka nevyjela kopec hned v úvodu OPV, takže klouzání větší než loni na Sejfech :D

Organizátorům patří velké díky :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...