Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

no kde bych začal... :D prostě zase super akce... pohodová nálada, spousta srandy apod, ohňostroj, super jídlo...

začátek sice nebyl úplně podle představ :( pardon hoši

dopolední jízda zručnosti ušla, až na nedobrždění ve chlívku (ty brzdy mě dneska nějak zlobily :myslim )

orienťák super... musím jen uvést na pravou míru... trošku sem se spletl, najel jsem jen 142km :D :D :D stane se... pár bloudění v centru i když sme se tam neměli vůbec dostat ale tak cajk

těšim se zase na další super setkání s váma... tak zatim zdar...

nakonec zdárné dojetí do cíle bez problémů... takže asi tak :)

jídlo bylo výborný, moc sem si pochutnal a točená kofola neměla chybu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super sraz, i v Praze se dá klouzat :)

Skuci: My přeci taky bloudili a najeli 110 km, taky slušný výkon :) Taky jsme byli na \"kulatáku\" :D

Všechna čest organizátorům, snad jen škoda chyb v tom orientáku, ty kilometry navíc si nechám vyúčtovat :aut.

Bavili jsme se dobře a moc se nám odjíždět nechtělo. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No skucaku ze to tady vubec zakladas .... tvuj ranni FAIL nezapomenou nekteri delsi dobu :) Ale na rovinu - taky jsem pri driftech taky malem boural, nastesti jen malem a i kdyby tak jen moje 306 versus svodidla.

Orientak byl trosku divocina, to jako jeho spolutvurce uznavam, doufam, ze nam odpustite a ze to zbytek srazu \"vyvazil\" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak bych začal ja :D Skučáku, na tenhle sraz dlouho nezapomenu a řekl bych, že nejsem sám. Ber to tak, že je štěstí, že u aut nikdo nestál. Nasere to, ale jsou to jen plechy a plasty. ;) S mitfárou jsme při orienťáku najeli \"jen\" 80km asi i díky zajíždce do Lidic. Sraz se velmi líbil, počasí vyšlo perfektně a rád jsem se viděl s novými i známými lidmi. A od toho srazy jsou. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké ohlédnutí? Sraz ještě stálle pokračuje :)

Orienťák byl super, odhalili jsme v něm s Milanem+ jen jednu malou chybičku a bez toho snad nejde vůbec nic. Orienťák byl :super

A ten Skučákův ťukanec? Nepříjemné pro zúčastněné, ale stanou se horší věci. Když jsme byli v rámci orienťáku na Ruzyni, tak se tam málem sťukly dvě letadla při startu a přistání. To by byl teprva průšvih :( Takže jak tu už někdo psal, hlavně že šlo jen o plechy.

Organizátoři mají velikou jedničku, celkový dojem je super.

P.S. Fakt by mě zajímalo jak to udělali s tím sněhem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stibto: kdybych se naboural na tom place vzadu, neřeknu nic... ale když končim a zastavim a při rozjezdu tohle tak to nasere...

jinak ten sníh je opravdu velice zajímavý úkaz... tak aspoň už víme, kam tečou prachy z řádného členství... pánové organizátoři prostě a jednoduše objednali sníh :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BBJ - že Praha nekouše, viď???

Jinak jste se klidně mohli stavit v Medvědím doupěti na kávu, přijali bychom Vás s potěšením (určo jste jeli přímo kolem nás).

Jo jo byla cesta okolo,měl si Medvěde přijet v sobotu posedět.

Scratchi no vůbec jsi nebyl v protisměru zaznamenán ,nebo jsi málo troubil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsme taky asi hodinku doma ;)

Zase jsem se viděl se známými i některými neznámými členy :super

Orienťáky máme rádi,ale tentokrát jsme docela bloudili,z kruháče jsme vyjeli správným směrem až na třetí pokus (jiný výjezd už nebyl k mání :D )

My jsme najeli 93km :D

Moc jsem se těšil na vyhlídku u letiště a ten zážitek mě nezklamal :super

Tak jak psal BBJ,tak ta kolize letadel byla opravdu hodně blízko :myslim

Děkujeme organizátorům za hezký srázek,jen škoda,že jsme nemohli zůstat dýl na ohňostroj,ale Jana byla hodně nachlazená,tak se večer kurýrovala v posteli :roll

Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další srazy :super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je na čase, abych jako veřejný odpůrce Zimního klouzání v Praze přiznal porážku. Sice mi není jasné jak pořadatelé mohli zařídit, aby zrovna z pátka na sobotu v Praze nasněžilo, ale zřejmě se nějak spojili s ruskými mužiky a aplikovali jejich heslo \"Poručíme větru, dešti\" - v jejich případě tedy sněhu a ledu. Dle reakcí se sraz všeobecně líbil a o tom to naše srážení se je především. Přesto si ale myslím že situovat Zimní klouzání na okraj Prahy, když je celá republika obklopena horami je krok velmi odvážný (až bych řekl nesmyslný). Nicméně sraz se povedl a já aspoň takhle vzdáleně gratuluju organizátorům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Méďo za sebe děkuji, mrzel mě převládající názor že \"klouzání do Prahy nepatří\" a papírově nízká účast + do páteční noci nepříliš \"zimně-klouzací\" počasí .... Nakonec se ale vše vydařilo téměř na 100% :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že cca od sedmé hodiny večerní jsem taky doma. Ještě jednou díky za fajn sraz i přes nemilý karambol :roll Celokově najeto cca 540km na OPV něco kolem 80km, ale byli jsme se podívat v Lidicích.

[upravil dne 17/2/13 20:35 od radim.1008]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...