Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik km se dá "bezpečně" ujet na zbytek paliva v nádrži ?


Rotorhead

Recommended Posts

no tak sa divam ze som mal posledne pekne stastie asi :-)... bez rucneho docapovavania sa mi do nadrze vliezlo 72l nafty kym sa to samo zastavilo... (vacsinou sa tam potom este rucne nejaky ten litrik vojde :-)) inak na rezervu cca 100km som spravil (hdi 110ps) a celkovo to bolo 1150km (+/- nieco :-) ....

ako sa ak divam tak ta rezerva potom je okolo tych 6l asi.... uff to je hodne malo....

[upravil dne 11.3.06 Parc]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nám to snad u GRička snad nejde dojet na sucho,protože když je tam míň než cca 4 lirty tak to žačne tak pocukávat že se stím nedá skoro ani dojet,ale když jsme používali jako rodina 405GR(karburatorovej model-motor XU51C) tak se dojelo až na uplně suchou nádrž!No a dojetí rezervy cca 40-50km.Tam bych na to moc nespolíhal,protože tam je starej system plovaku a nikdo za jizdy poradne neví kolik benálu tam ješte je!:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,mě když se rozsvítí hladové oko a hned jedu k pumpě tak vemu tak 65-66litrů nafty.Tak myslím že je rezerva okolo 6ti litrů. Jednou jsem jel na doraz a pak jsem natankoval 73 litrů.A to vždy tankuju podle návodu, tedy nechám tect nafru ze zaaretované pistole dokud se navypne a pak dočepuju pomalu až do druhého cvaknutí a to je vše, nikdy nedotankovávám ma x vypnutí pistole až po hrdlo. Akorát se mi u Pažoutů zdá,že palivoměry nemají lineární průběh. Najedu na nádrž vždy cca 1100km a když mi ukazuje budík že mám půl nádrže, tak mám na ni najeto 700-750km a na druhou polovinu najedu tak 350-400 a ani ?uk víc.Bohužel nemám PP a tak beru do plné a sleduji celkový nájezd na nádrž, jinak bych to asi víc \"studoval\". Mám HDi 2.0 110HP sedan.Mám ještě dotaz, nechá se povolit palivový filtr rukou, nebo je na to potřeba nějaký spešl klíč? Nedávno jsem ho chtěl vyměnit a nešel rukou povolit, tak jsem to vzdal. Akorát že teď mám novej filtr v polici. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Nevíte někdo, jestli je pro HDI (406) nebezpečné, když se jede do vyschnutí nádrže, nebo když občas vynechává palivové čerpadlo (nebo se pokazí) ???

Stačí natankovat, popř. opravit a jet dál? Nebo se to zavzdušní a bude to složitější? Může to způsobit ještě jiný problém???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám ted ujeto na V-Power Diesel 1030km a pipla mi kontrolka rezervy. U 206SW 1.4 HDi předpokládám že ujedu na rezervu min 100km (vyzkoušeno 75km). Celkovy dojezd na tuto nadrz tedy min. 1130km.

Nevim jestli to je V-Power Dieslem, ale je to muj rekord.

Tomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam 1.8 16V a jezdim jenom po městě a maximálně 4-5 km...tzn spotřeba vyvoněná :D 10l/100

Na nádrž ujedu cca 750km a kontrolka mě začíná svítit kolem 650km. Po ujetí dalších 100km dotankuju cca 72 litrů.

Z toho usuzuju že na rezervu se po městě dá dojet nějakejch 100-120 km.

Mimo město možná i 150km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...