Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mate radi zviratka?


Guest Masinka

Recommended Posts

Já to teda až dokonce viděl, ale musím Vám říct, že jsem měl co dělat. Slzy na kraji - prostě hrůza. Jak jsem si všim, tak to jsou nějaký šikmooký kreténi. Jsou to vůbec ještě lidi? Přál bych jim, aby to samý potkalo i je. A když už dělaj takovouhle sviňárnu, tak jakej je problém to zvíře nejdřív usmrtit, aby nic necítilo? Panebože, kam jsme to my, lidi, dopracovali. Za chvilku takhle půjdem jeden po druhým. Za všechno můžou peníze. nebýt jich, nic by se nedělo (vraždy, loupeže - nic). Tohle je ale stašný - nevím co říct. Vlastně vím, stydím se za to, že jsem člověk - dělají si tohle mezi sebou zvířata nižšího a vyššího druhu? Je mi z toho na b...í.:grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, někteří lidi jsou pěkní dacani.

Kamoš, když se vzacel odněkud a šel kolem zahrad, tak tam asi 20 letej ****** řezal trubkou uvázanýho vlčáka u stromu. Kamoš ho varoval, a? toho nechá. Nenechal, přeskočil plot a toho zmrda zmaloval docela solidně. Viděla to matka toho zmrda, zavolala policalty. Oba zatkly. Naštěstí to policajti pochopily a neuvedli ani jeho jméno do zápisu (tuším s kamošem docela sympatizovaly).

Podobnou lekci ostatním \"hrdinům\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Masinka

Pokud ano, tak se na TOHLE urcite nedivejte.

Takovi hajzlove by meli pojit stejnou smrti!!! :grr

Jestli je to ta spařená kočička co jí sloupnou jako mandli, tak to už víckrát vidět nemusim. Stačilo jednou na MAXu. Klepal sem se pak jak sulc a to něco vydržim.

Jo je to vono, dal jsem si to několikrát.

Člověk, kterej dokáže něco takovýho se podle mě nezastaví před ničím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Masinka

Pokud ano, tak se na TOHLE urcite nedivejte.

Takovi hajzlove by meli pojit stejnou smrti!!! :grr

Jestli je to ta spařená kočička co jí sloupnou jako mandli, tak to už víckrát vidět nemusim. Stačilo jednou na MAXu. Klepal sem se pak jak sulc a to něco vydržim.

Jo je to vono, dal jsem si to několikrát.

Člověk, kterej dokáže něco takovýho se podle mě nezastaví před ničím.

Já když sem to viděl v TV, tak sem musel jít bláž abych tomu uvěřil a pak zase dál abych mě z toho nekleplo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu HNUS!!! Vypadá to na nějaký chachary z Mongolska. Nechápu co na tom viděj, že ty zvířata nezabijou. Tohle dělá člověka ještě něčím horším než je zvíře. Fakt mi z toho vůbec nebylo dobře, kdybych před tím jed tak asi vrhnu. Fakt HUMUS!!!

:grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...