Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Z krtkovej 406 do RS-ovce


krtek 2

Recommended Posts

no neviem preco mi to takto buchne  aj s novymi vzperami ako katastrofa to neni ,ale musim to v urcitej faze jemne pridrzat a nasledne pustit 

mozno je to zamkom  ze je moc nizko alebo tesnenim (meke)  neviem ,ja stym uz problem nemam zvykol som si to takto pustat 

ale  ti ostatny jak pises s tym tresnu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pokracovanie v zastavbe  sklapacich spetakov , ovladac  ktory to dokaze som doposial nezohnal a zhanat ani nebudem

totizto prisiel som na to ze  kazdy ovladac okien v sebe tu fukciu uz  ma  ale v typoch ovladacoch ktore to zklapanie robit nevedia je to len mechanicky zablokovane  a to tak ze pod tou packou je vacka ktora  ma na sebe taky vystupok  a to je vlastne doraz ktory vam nedovoli tou packou otocit 360 stupnou

uprava spociva v tom ze ten doraz (vystupok ,srobovak na fotke ukazuje jeho poziciu) odpilujete  a potom sa uz da packou tocit 360 stupnov lubovolnym smerom  

ak sa nastavite na tu spodnu polohu  ako na obrazku  spetaky sa zaklopia ak packu vratite naspet  tak sa odklopia 

mam to testnute na stole vsetko facha ako ma 

u mna   kde je ovladac len s dvoma spinacami na okna je este jeden problem ze tam niesu tie dva konkretne piny v tom konektore na ovladaci(do ktoreho sa strka ten maly hnedy konektor) cize musim vyvrtat dve mini dierky a piny doplnit  vodive cesty tam na to su ,tieto dva piny  sluzia prave na to zaklapanie a odklapanie  ziadne ine 

ten kto ma ovladac so 4 spinacami na okna sa ho to netyka tie piny tam uz ma neletovane od vyroby 

 

trochu sa to spatne rozobera na prvodiely  je treba okolo toho dost rozdumovat aby ste nieco neulomili

ale co sa tyka samotnej upravy je primitivna vec odpilovat ten vystupok na vacke 

 

 

2018-12-16 18.36.17.jpg

2018-12-16 18.36.24.jpg

2018-12-16 21.36.00.jpg

2018-12-17 10.27.23.jpg

ovladac.jpg

vacka.jpg

2018-12-17 12.35.49.jpg

2018-12-17 15.59.25.jpg

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 měsíce později...

https://www.lesjofors-automotive.com/

tiez sa specializuju na pruzenie

 

zaujimave je ze tie pruziny podla vyrobcu su urcene na 406   2.0 turbo  a na hdi  insie 

ale bral som podla oem na moje vin  a ten sedi 5002V3  frantici to tam totalne nakombinovali 

pruziny budu rovnake len tuhostou sa budu lisit 

5000v3 podla sb davali aj na 2.0 turbo takze snad to bude ok 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlasim hotovo ,uz jazdim pruziny su super vobec niesu tvrde ako som sa obaval a auto lepsie sedi a aj na retarderoch je citit rozdiel  ziadne buchnutie 

len nastal jeden proble auto islo o par cm hore a nejde mi teraz  otvarat kapota  ,potiahnem packu a nic kapota neodskoci 

niekto musi drzat packu a druhy ju musi podvihnut 

 

stah.jpg

stah (2).jpg

stah (3).jpg

stah (4).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

len tipujem, zrejme tym ze sa prenieslo tazisko kapoty do ineho bodu 

a teraz je pre ten vyskakovaci zobacik  ta kapúota tachsia 

mal som problem aj predtym ale pristeloval som dorazy kapoty a pomohlo to a fungovalo

ale tie mam uz vytocene na max

pomoze len silnejsia pruzina na ten vyskakovaci zobacik

ale ty sa bat nemusis ,ja mam zgitovanu  kapotu takze určcite je tachsia nez neopravovana  povodna kapota 

s kapotou ,zamkom ani s packou som nic nerobil

alebo sa nieco pokrutilo ked auto stalo na podperach asi 3 dni  ale bolo to podoprete pod napravnicou takze neverim ze by s niecim hnulo 

a aj preto si to myslim lebo tam nic nekrizuje ked ju dviham to by bolo citit

 

update- vcera som postriekal zamok  uvolnovacom  a teraz uz to otvorim ale je to mizerne vobec neodskoci ale otvorim ju

skusim zamok trochu posunut nizsie ak to pojde a mozno to pomoze

bola to buracka a to sa potom tazko nastavuje  lebo nie vsetko je na spravnom mieste

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vyriesene ,posunul som zamok nizsie cca 0,5 az 1mm a otvaranie uz funguje aj v packe uz citim odskok ,

ale musel som trochu rozsirit dierky na zamku aby sa dall posunut ,lebo origo nejde posuvat ,ma svoje presne miesto 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

aj lepsi prehlad na ceste bude bo sedim vyssie :D

aspon uz na tej polnej ceste na zahradku nemusim spekulovat ci pravou alebo lavou krajnicou ist alebo stredom teraz je to jedno uz neskrtnem podvozok

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

caka ma ochvilu STK a stale som mal miesto katu len trubku

tak som kupil toto :D   rezonator (55 euri ),aspon na oko vypada ako kat (v popise pisali nahrada katalizatora :D)

 

sportovy zvuk to nerobi ,mozno by robilo ak by som vyhodil  stredovy tlmic (ale o to mi neslo)

troch sa mi zda ze brzdi spaliny

odspoda je to trochu take tupsie na rozbeh 

ale ide to trochu lepsie vo vyssich otackach mam pocit

a zvuk turba je trochu iny

predtym bolo pocut fucanie z vyfuku aj v kabine 

a teraz  take slabsie fucanie ale vyssi ton 

hej a trochu sa viac hreje olej takze to asi trochu brzdi spaliny nez hola trubka 

uvidim ci to necham do stk urcite

zvuk hola trubka sa mi pacil viac ale bolo to tupsie vo vyssich otackach teraz sa to akoby vymenilo

rezonator.jpg

rezonator (2).jpg

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...