Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Origo servis Ústí n/L, Teplice


Recommended Posts

Usti - s 607,2.7hdi katastrofa i s coupe co se servisu tyce . Uz jen chovani prijmaciho technika je nestandartni a v zivote uz tam nepojedu,stara 2.2hdi mi chcipla primo u nich a radeji jsem to odtahl do Teplic

Zatec - dokud patril pod Most,tak to slo , ted nevim

Teplice - chovani az nestandartne ochotne,sluzby ok a ceny taky i nabizi alternativni dily a treba i staceny olej do prevodovky , za me TP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Nedá mi to a oživím starší vlákno... :-)

Za mě taky Dakar v TP! . :super

Měl jsem jednou 307 na výměnu dveří v UL a hotová katastrofa! Krytku zámku sundávali tenkým šroubovákem, takže tam bylo na okraji plastu vidět jak to páčili. A pak ani nedržela a viklala se tam. 2x proběhla reklamace (kromě toho něco ve dveřích drnčelo, jak přehazovali výbavu do nových) Nakonec tam krytku nečím přilepili ale ožvejkaná byla stále. Byl jsem nasr*** jak brygadýr! :bacha Když to ožvejkali a lakovali nové dveře, tak mohli klidně objednat a stříknout ten malý kousek plastu, ale to oni ne. Omluvili se nakonec a že prej budu mít příště slevu... (\"Tady už mě v životě neuvidíte!\" jsem si pomyslel a odjel do TP) ;)

Nakonec když jsem teď objednával novou 308SW a šel jsem rovnou pro jistotu do TP.

Těm lumpům v UL bych kvůli jejich přístupu k zákazníkovi vydělat nedal...

[upravil dne 6/12/13 22:06 od tommm]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Ačkoliv jsem z Ústí první návštěvu servisu jsem dělal v Autodakaru v Teplicích a naprostá spokojenost. Dělali mi vzadu výměnu vzduchových měchů u mého Experta, párkrát objednány nějaké náhradní díly a druhý den vždy na prodejně. Bohužel jsem  konzerva a tak tam budu jezdit dokud mě něčím nenaštvou (s přístupem jaký mají se to nemůže stát) a ačkoliv mám ústeckého Peugeota 10 minut cesty jezdím do Teplic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Včera jsem byl v AutoDakaru v Teplicích. Dovedli mne tam pouze dojmy a podezření. Ukázalo se že vše je OK, jen jsem slyšel trávu růst. Jednání přijímacího technika bylo příjemné, pochopil mé obavy a nedělal ze mně plašana.

Kvalitu odvedené práce při opravách či výměnách zatím potvrdit nemohu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...