Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ucpané ostřikovače


mapitek

Recommended Posts

V 22. 1. 2017 at 9:54, kurka napsal:

možná ti to ani nepřijde tak to nebude bolet vůbec .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@turboturek  : a co ta samotná výměna, bylo to v pohodě ? musí se svléknout ta převlečená hadička u každé trysky, že ? už jsem na to koukal když jsem dával smršťovačku na to osudný místo u pantu kapoty aby tam neutíkala voda ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, no s tou rychlospojkou už jsem právě měl problém když jsem odpojoval ten kus na levé (spolujezdcově) straně kapoty abych mohl na hadici nasunout smršťovačku ... Nějak se tomu pak prostě nechtělo zpět, respektive držet a neprolínat .. Nu tak je to stažený "na prasáka" dvěma drcpáskama :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn podívám se po těch tryskách :) Po té úpravě smršťovačkou kvůli tomu klasickýmu proděravělýmu místu to sice stříká líp (výš trochu) ale stejně to "není vono" ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

A k tej krátkej hadicce od ostriovace je zpetnej ventil? Ja teda nevim, ale mam to nejaky divny. I podle SB. Já mám od pantu hadicku do stredu kapoty, tam je rozdvojka se zpetnym ventilem a odtud do kazdyho ostriku. V Pezo jsem si objednal tu hadicku novou, ale prisla (i podle obrazku) uplne jina nez tam mam, bez zpetnyho ventilu uprostred. Tak jsem ji nevzal. Vyfotíte mi pls vasi?

Upraveno uživatelem Chozeluizskuner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...