Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ucpané ostřikovače


mapitek

Recommended Posts

@Chozeluizskuner  Jak jsi prosímtě vyndal ty trysky z haupny ? Já se o to pokoušel, doma je mám už asi 14 dní a když jsem poodklopil tapec kapoty pokoušely se o mě mrákoty ... Kterej kkko..kot tohle vymýšlel ? To opravdu nešly ty otvory v tom druhém plechu udělat v místě, kde ve vrchním jsou díry pro trysky ? No nevím, jak na to ... :( 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Trysky jsem nevydaval (zatím). Určitě bude potřeba dát dolů celej ten tapec. Ale vypadá to, že je budeš měnit dřív než já. Tak mi to vyfoť prosím :) Třeba ale ty moje z ali k tomu ani nebudou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ony ty plastové černé kulaté nesmysly co různě po autě drží tapce a podobné věci třeba v kufru taky to je kapitola sama pro sebe .. Jak to vykroutit a neukroutit :grr Uvidím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem se teď vrátil asi po hodině a půl z garáže .. nakonec jsem se do toho jsa inspirován zde ve vlákně pustil :) Výměna trysek jako taková nakonec opravdu vcelku rychlá záležitost - packy na starých jsem prostě šroubovákem ulomil, někam odlétly obě, možná jsou pořád uvnitř kapoty .. ale teda za ten přístup by potřeboval někdo fakt nakopat do koulí. A pak jsem zkoušel ostříknout sklo a všiml jsem si, že to pořád kape z hadiček, kde nemá. Spojky mám OK, takže se mi to povedlo izolovat na to plastové rozdvojení. Zkoušel jsem leccos a nakonec to mám dodatečně oblepené izolační páskou, stažené drcpáskami a trochu jsem to zakápl vteřinovým lepidlem. Pokud mě to pořád bude zlobit kopím tenhle kus asi nový ...

WP_20170214_20_38_08_Pro.jpgWP_20170214_20_45_48_Pro.jpgWP_20170214_20_47_31_Pro.jpgWP_20170214_20_49_55_Pro.jpgWP_20170214_22_07_50_Pro.jpg

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prasklinu zalep lepidlem na lepení oken..... nebo dobrou tavkou.....ale pozor na teplotu at nezdeformuješ teplým lepidlem i rozdvojku..... si kup černou náplň  ať to nekazí dojem, hlavně zalepit a do úplného schladnutí nehýbat

Upraveno uživatelem Přema
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zvažoval jsem přetáhnout přes tu stranu kde z rozdvojky vycházejí ty dva konce smršťovací pásku a nahřát, ale neprošla by přes konec (zahnutí k napojení koncového dílu s tryskou) a musel bych to rozpojovat a to se mi nechce. Takže zatím takhle - a uvidí se. Jinak ten tapec se mi taky celkem slušně rozpadal v ruce, 11 let je 11 let ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cha - a to potrubí s rozdvojkou k tryskám stojí dle Service Boxu ( OEM  6439 A2 ) jen 278 korun, no tak to asi není moc co řešit pokud to bude kapat zas :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vypadá to, že to nikde fakt neteče, snad to vydrží. Jinak ostřik testován - v garáži (bezvětří, 0.0 rychlost, žejo) to dostříkne v podstatě až na kraj střechy, včera ve 100km/h na Pražském okruhu dostříkly trysky cca do půlky skla. Takže spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Tak jsem taky narazil na tenhle problém u 407 kupé. Jezdil jsem skoro rok s mizerně stříkající tryskou u řidiče a už mě to opravdu štvalo, i když většinou stačil ostřik u spolujezdce 🙂

No, nakonec jsem nic nového nekupoval a stačilo vše rozdělat, vzít stříkačku s hadičkou a všechno pořádně propláchnout.

Jako docela by mě zajímalo, který kretén vymyslel to uchycení, kdy zespodu kapoty jsou díry jako kráva, ale tam kde je tryska, je plech, takže se tam musí z boku a člověk aby si skoro lehl do motoru... Jinak spojky hadiček jsou na druhou stranu naprosto geniálně jednoduché. 

Teď to stříká jako za mlada a nestálo to ani kačku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...