Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Proc pouzivat bezpecnostni pasy...


Tornado

Recommended Posts

kdydby jezdili vpravo tak odbočí rovnou ;) a nemuselo se stát takové neštěstí, ale potom by ta reklama byla nudná a nic by neříkala.

Jinak souhlasím, že by podobné věci měli běžet v televizi častějc nejen v autoškolách. Besip je fajn, ale měli by si vzít příklad a trošku přitvrdit a zaútočit na řidiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se nějakým způsobem BESIPu zastávat - samozřejmě, že jeho videa jsou jenom slabým odvarem od těhto, ale nedávno jsem si na internetu hledal statistiky dopravních nehod a informace s tím spojené a při té příležitosti jsem narazil i na stránky besipu a maj je docela pěkně udělaný a po jejich pročtení jsem se zamyslel nad sebou i svým stylem jízdy (který je \"samozřejmě\" nejlepší:D)...

zde je odkaz - jsou tam docela zajímavý informace...

B E S I P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tyhle videa jsou husty, kazdopadne proti nasemu BESIPu nemam vubec nic. Ty novy spoty nejsou vubec spatny. Jejich jedinej problem spociva v tom, ze je davaj naprosto nahodile na CT2, takze cilova skupina publika je 0.

Kdyby BESIP dostal poradny penize a natocil cca 50 spotu, ktery by rotoval pred Televiznima novinama na kazdym programu, tak by bylo lip. Ale to je jen utopie ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...