Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.6vti problémový?


jaykay

Recommended Posts

Spíš jestli si to kamarád neplete s THP, jako někteří lidi co píší recenze. Bratr ji má už 3 roky(najeto 60000km) a absolutně v pohodě. Co vím tak akorát měnil vodní pumpu protože odešla.

nene dela v Peugeot servisu, pry problemy s rozvodama a problemy s usazujicim se karbonem na ventilech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarat ma 1.6 VTi v 308me... na tachu cez 120000km a okrem oleja a filtrov neviem o tom ze by menil nieco ine...

Predseda ma ten isty motor... tak isto desiatky, stovky dalsich pezotakov... su to fakt take sracky?!

Kup 1.6MPi... to je vrchol modernej technologie z pred 20 rokov... :blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaykay,nic ve zlém ale ty a ten tvůj kamarád plácáte o 1,6 vti naprosté nesmysly. A 1,6 MPI, ty snad fakt žiješ 20 let nazpět, že děláš jako když není nic lepšího!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o skodovce se nebavme, tam vim, na cem jsem

zajima me 1.6VTi, nasel jsem jeste toto:

http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?f=809&t=1136943

Dostal se mi do rukou plátek Svět motorů, kde jsem se v článku o hodnocení ojeté C4 v pasáži o motorech dočetl následující:

\"1.6 16V VTi 88 kW - Motor vyvinutý dohromady s BMW donedávna Němci používali v řadě 1. Rozvody řetězem mají být bezúdržbové, bohužel trpí obrovskou nespolehlivostí a agregáty se \"potkávají\". Proměnný zdvih ventilů zaručuje vysoký točivý moment, rychlou reakci a žádné problémy s emisemi, avšak málokdy funguje správně. Po spoustě reklamací týkajících se kolísání otáček a zhasínaní mnozí jezdí v náhradním režimu s vyřazeným systémem a zapnutou záložní škrtící klapkou.\" Závěr: nebrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...