Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AIRBAG


frott

Recommended Posts

Původně zaslal: frott

Ahoj kucí,

poslední dobou mi začíná problikávat kontrolka AIRBAG, v manuálu o tom nic nepíšou, jenom okamžitě kontaktovat servis Peugeot. Pokud se stím už někdo z vás setkal písnětě mi co stím. Díky :papa

:D Okamžitě šáhni pod sedačku řidiče a zavergluj konektorama :D

Sorry, že se směju, ale tohle bude nejpravděpodobnější příčina. Když to nepomůže, tak bych jel na diagnostiku a nechal ty bagy prověřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že Ty jsi v poslední době dělal něco s předními sedačkami?! Že Ty jsi posunoval sedadla dopředu / dozadu?! Jak píše Ježkovi.voči - nemoc asi všech Pažoutů - zaverglovat s konektorama, pomáhá to ;) .

Anebo mi taky pomohlo odemknout a zamknout spolujezdcův airbag k tomu určeným zámkem.

J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já než jsem zjistil tuhlec tu věc tak jsem prvně vyplázl 500kč za diagnostiku a 350 za opravu. Pak asi po třech měsících mladá dělala velkej grunt a pytle začly blikat znova (jednu chvíli i dokonce svítily) a to už mi nedalo. Nakonec jsem přišel na to že mám zlomenej drát po sedačkou. Teď je to něco málo pres rok a ještě ani jednou neblikly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 11 měsíců později...
Původně zaslal: Jogin

:myslim:D jenom otazecka (jak moc mam zakverdlovat) a cim kabelu tam mam mrte :D zkousel sem ty cerny dva co dou do podlahy malinko snima hnout ale bez vysledku.

jakou barvu maji nevi, protoze jsem to delal pohmatu, ale je to pod obema prednima sedackama zhruba uprostred. ja pod sedackama vozim lekarnu, lano a startovaci kabely a kdyz si s tou sedackou nekdo popojizdi sem a tam tak se to obcas rozsviti.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, jak poznám jesli mám v auti i boční airbagy? Na palubce se mi rozsvítí kontrolka na normální i boční, tak mě to mate,

protože bych měl mít jen dva. Na sedadlech na plastu jsou nalepeny samolepky se stejným znakem jako je na palubce.

Díky všem za info:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sagic

Lidi, jak poznám jesli mám v auti i boční airbagy? Na palubce se mi rozsvítí kontrolka na normální i boční, tak mě to mate,

protože bych měl mít jen dva. Na sedadlech na plastu jsou nalepeny samolepky se stejným znakem jako je na palubce.

Díky všem za info:papa

prohmatej bocnici (tu ktera je u sloupku) prednich sedadel. mel bys tam nahmatat tvrdou cast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chechet

Původně zaslal: Sagic

Lidi, jak poznám jesli mám v auti i boční airbagy? Na palubce se mi rozsvítí kontrolka na normální i boční, tak mě to mate,

protože bych měl mít jen dva. Na sedadlech na plastu jsou nalepeny samolepky se stejným znakem jako je na palubce.

Díky všem za info:papa

prohmatej bocnici (tu ktera je u sloupku) prednich sedadel. mel bys tam nahmatat tvrdou cast.

Prohmatáno a nahmatáno na obou sedadlech, přesně ja píšeš. Bylo mi divný, že se mi rozsvěcí ta kontrolka...

Auto bylo dovezený z Německa a prodejce o tom očividně nevěděl stejně jako o dešťovým senzoru - nechápal jsem,

jak ten cyklovač může stírat s různejma prodlevama:aut

Díky:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

:D Zdravim vsechny komu sviti airbag na pristrojovce;) dneska sem vysaval a po dlouhy dobe, kdy se me nechtelo list pod sedacku a kroutit kabelama atd. sem si rek, ze po druhy to uz musi vijit :super, prvni pokus byl marny kontrolka svitila furt, ale ten druhy sem dal poradne ;) Odpojil koncovky zase zapojil, zahybal kabelama pod sedackama a hele kontrolka uz nesviti takze dik za rady mejte se :potlesk

[upravil dne 8.8.06 Jogin]

[upravil dne 8.8.06 Jogin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...