Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyhřívání sedaček


skuci

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

tak mi závady odstranili a co se týká výhřevu sedaček tak to proměřili a prý všechno v pořádku, tak sem si auto v úterý přebíral, vše fungovalo jak mělo a dnes už zase výhřev nefunguje :myslim tak až pojedu na výměnu oleje asi tu sedačku vyndám a omlátim o hlavu hlavu technikovi... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak opět proměřili sedačku protože zase nefungovala a prý ji budou muset celou rozebrat je chyba někde uvnitř....

a dnes jak už je teplo tak sem měl otevřený okýnko a při rozjíždění, respektive při přidání plynu se ozývá zvláštní pískání, jako řemen či co... a když se motor zahřeje tak tam něco divně klape na volnoběh... tak musim rychle než skončí záruka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že mají nové modely ze začátku své mouchy, bych pochopil v případě použití nějakých nových technologií, ale že se budou kazit banální věci, na kterých \"není\" co zkazit, tak to nechápu.

Zajeď si do TPCA v Kolíně a podívej se, jakou rychlostí se montují věci do auta... pak se volným šroubkům a různým neduhům divit nebudeš :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já sem jednu chvíli taky dělal v Gefcu což je překladiště právě u TPCA... já teda dělal v Toyotě ale přes zábradlí bylo PSA... no jako když sem viděl co tam s těm autama dělaj nevim nevim... v tý době nebyli moc sportovní auta jako teď třeba RCZ apod... ale jako to že tam s nima lítali po parkovišti 100 a víc a smělo se jezdit max 20 no pěkný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 roky později...

Jednotka vyhřívání sedadla je zespodu sedadla. Pokud nehřeje jenom sedadlo spolujezdce, tak pojistka je OK, je totiž pro obě sedadla. Problém může být ve spínači, v jednotce ale nejspíš ve vyhřívací spirále. Může být ještě problém v termostatu, který je umístěn v sedáku u vyhřívací spirály.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

Od pátku mi už taky nehřeje řidičova sedačka. Jeden den fungovala a druhý den ráno už ne. A to jsem trávil 3 dny na cesttách. V sobotu mi poradili v Peugeotu v Opavě nechat auto 1/2 hod. stát, pak na 15 min. odpojit baterku a pak to zkusit. Hurá sedačka opět hřála. Sednu do auta odpoledne a opět nehřeje! Ráno se jdu obědnat do Peugeotu. Už teď trnu, kolik mě to bude stát. Tohle jsem u WV Passata na 430 tis. km, nebo u Mazdy 6 II. genetŕace na 230 tis. km neřešil, co na tomhle autě. Snad bych měl mít za 3 týdny už novou Mazdu 6. Měl jsem hodně "Francouzů" a vždy v plné výbavě, ale tohle jsem nezažil co s 508 , která má nyní 132. tis. km. Manželka má 207 a ta jen jezdí. Čím víc elektroniky, tím více na dvě věci......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od pátku mi už taky nehřeje řidičova sedačka. Jeden den fungovala a druhý den ráno už ne. A to jsem trávil 3 dny na cesttách. V sobotu mi poradili v Peugeotu v Opavě nechat auto 1/2 hod. stát, pak na 15 min. odpojit baterku a pak to zkusit. Hurá sedačka opět hřála. Sednu do auta odpoledne a opět nehřeje! Ráno se jdu obědnat do Peugeotu. Už teď trnu, kolik mě to bude stát. Tohle jsem u WV Passata na 430 tis. km, nebo u Mazdy 6 II. genetŕace na 230 tis. km neřešil, co na tomhle autě. Snad bych měl mít za 3 týdny už novou Mazdu 6. Měl jsem hodně "Francouzů" a vždy v plné výbavě, ale tohle jsem nezažil co s 508 , která má nyní 132. tis. km. Manželka má 207 a ta jen jezdí. Čím víc elektroniky, tím více na dvě věci......

 

Jen jestli to není karmou, když to tak čtu :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen jestli to není karmou, když to tak čtu :aut

Už jsem to jednou zažil, když jsem si pořídil novou Škodu Octávi II v roce 2007. Nebylo 14 dnů, abych nebyl v servise a nikdy ne s jednou závadou. Po roce to auto šlo do světa! Jelikož jsem pracoval ve Škoda Auto, prošel jsem si i výrobní kartu. Auto vyrobené v týdnu, na ranní směně, bez jakékoliv repase. Děláš si sice srandu s karmou, ale já mám tuto zkušenost, že to opravdu funguje. Pročti si všechny moje příspěvky, za rok a 1/4, co jsem na autě řešil. 99% věcí díky výrobci- otvor v podběhu, který zaslepovali až od roku 2012 (bez svolávačky)- musel jsem měnit BSM, problémy z předními parkovacímí senzory- až když jsem na ně dal VW gumičky, tak problém skončil, díky ošizeným plastům (použití regranulátů z důvodu úspor výrobcem- parvděpodobně Faurecií) jsem letos podlepil půl interiéru, abych se necítil, jako v Žigulíku. Teď je auto super, ale asi mi chtělo na rozlučku dát ještě o sobě vědět :-). Jízdně, motoricky, pohodlím, výbavou (maximálka- GT jsem nechtěl kvůli přední nápravě a ne zrovna nejlepšímu motoru 2.2), žádnou korozí je jinak auto skvělé. Myslím, že ten kdo si ho po mě s poctivýma 132.000 km koupí bude dlouho spokojený! Rozhodoval jsem se u objednání nového auta mezi 508, Mondeem, Passatem, Superbem III. a Mazdou 6 III. Mazda nakonec vyhrála, ale to je jiná diskuze.

Upraveno uživatelem Sikyl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...