Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 1.4D 37kw výměna pal. filtru


Dadadavid

Recommended Posts

Ahoj,nevím si rady,vyměnil jsem pal. filtr,ale nejde mi to pořád nastartovat...naplnil jsem ho naftou,ten šroubek nahoře povolil dokud ezmizely bublinky,pak ten na čerpadle a mačkal jsem taky dokud bublinky nezmizely... a pak zkouším nastartovat a nic :/ Poradí prosím někdo? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že jsi to složil správně, že to těsní a tak. Jeden človíček startovat (bez sešlápnutého plynového pedálu), druhý při tom mačkat balónek, cca 5s, pak zase nažhavit a opakovat.

Když by ne, tak povolit trubky na vstřikách a startovat dokuď neteče nafta, utáhnout, mělo by to běžet.

Když to chytne, nemordovat a nechat probublat na volnoběh aby se to ovzdušnilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A natlakuje se ten balónek? Nemohl jsi vytáhnout omylem kabelílek z čerpadla, ze stop ventilu? Jinak to není možný...

Do čerpadla za filtrem nafta teče, když pumpuješ balónkem?

Rozpoj to u čerpadla a zkus to.

Píšeš, že jsi povolil šroub na čerpadle dokuď nezmizeli bublinky. Vytékala z toho souvisle nafta? Ono to někdy vytlačí trochu vzduchu, pak je tam troška nafty a zatím zase bublina.

Ale přesto všechno to mělo alespoň ze začátku blafnout a pak se to třeba ukoktat......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...