Jump to content
Sign in to follow this  
Dundy

Sony CDX-MP30

Recommended Posts

Guest JR

Toho Sonyho neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, kamos to mel v aute a kvalitou zvuku byl lepsi i zakladni model Pioneeru (DEH-1400R). V tomhle pripade bych asi vzal toho Panaka

Fakt jo, já to mám v káře a nezní to zle. Navíc je to bez zesíku a jsou na tom napíchlí vepředu Sony 120w a vzádu Magnat něco kolem 230w a utáhne to v pohodě. Ale asi si pak na zadní straně rádia můžu dělat omeletu jak to bude hořet. :D

To JR: to mě celkem fascinuje takové hlášky typu \"Sony néééé\" znám spousty instalací,kde Sony je a jsou bomba a každý kdo to slyší tak jen slintá.Sony celkem dost vydrží,má dobrou podporu třebaže dle \"tvrzení odborníků\" má o ničem zvuk.Ono asi taky záleží co chci aby to rádio hrálo.Znám nespočit lidí co mají mnohem drašší rádia různých značek a hrají se strašně plochou křivkou a potom bych řekl,že je jedno jaké to rádio je (myslím rozumné.Né shity od rákosníků)Rozdíly dle mého názoru i měření jsou na samém pokraji frekvencí a to jak dole tak nahoře...jenže ty nejsou až tak způsobeny špatným rádiem ale použitou technologií zesil. výstupů...ten Sonáč je celkem za rozumné peníze a klidně bych do něj šel

Tak jsem do nej nakonec sel.:)

Uz je IN a je to hezka hracka.

Horsi je to s repro orig.PEU.Sem myslel ze mi nekdo tluce tyci do dverí.

Je to jasny , dalsi akce bude repro :D

Guest JR

Harry: Tahle hlaska je na tohle Sony. Vyssi tridy radii Sony jsou v pohode, proti tem nic nemam a nikdy jsem proti nim nic nerekl. O reproduktorech Sony muzu s klidnym svedomim rict, ze jsou to sracky a to ti rekne kazdej, kdo do muziky dela.

A u prednich vyhybka neni?

Je tam ten vejskac v zrcatku.

Nemam tahat novy draty i do prednich dveri?

Staci prurez???i v pripade zesiku??

To swine007:No jasne jede to podle toho kolik tam je adresaru , mpkrusek a jestli je to CDR nebo RW. Deset adresaru FULL CD trva na RW cca 5-7s pri prvnim vlozeni.

Jinak je hezky jednoduche ovladani a jsem s nim zatim spokojen.

Ale ty moje repro :( ,Hruza

Guest JR

kabely natahni i k prednim repro poradny. Jestli tzo mas jen z radia, tak staci prurez 1,5 mm2.

Guest Jenda

Radši si ho jdi nejdřív poslechnout do krámu. Nemá dinamický vejšky a dost vysokou hladinu šumu.