Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

olej v převodovce


Xander Cage

Recommended Posts

No ja to nalil pres kontrolni sroub. Ten se nachazi na kraji prevodovky.Stacilo do toho strcit hadici, protahnou ji nad auto a nalit ty dva litriky co tam asi maji tak byt. Jinak doporucuju original peugeot olej(maji total). V pegotu neni o nic drazsi nez jinde...za dva litry sem dal asi 450 korun. Maji primo cepovany..vyjde levneji. Pokud ne tenhle, tak ale kup Total, protoze peugeoti prevodovky sou pry nachylne na olej, a muze se stat, ze se spatne radi apod. I kdyz moje zkusenost je takova, ze sem tam mel nejake kvalitni olej ktery stal podobne prachy a absolutne zadna zmena poznat nebyla.

Jinak kde nalit olej se tu uz kdysi resilo..staci hledat

[upravil dne 8/7/05 rimmer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, já to zrovna před pár dny taky dělal a taky přes ten šroub na straně. Stačí hadička a trychtýř. Vešly se tam skoro ty 2L. Pak to začalo téct tou dírou po šroubu ven. Takže pohoda...

Jinak možná jsem vyjímka...(díky bohu)....ale mě převodovka nijak nezlobí. A vůbec mi nepřipadá, že by byla na cokoli náchylná. Rok jsem jezdil skoro bez oleje v ní a i když tam byl olej, tak jí bylo jedno jakej... a neměl na to vliv ani velkej mráz ani vedro. Jak jsem tady na foru občas četl příspěvky, že se někomu v zimě těžko řadí a nebo mu kvůli něčemu jinýmu zlobí...tak to jsem nikdy nezaznamenal.

No, ale to je asi zatim jediná (nebo už jen jedna z mála) věcí na mojí plechovce, se kterou nebyl problém... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Xander Cage

No na kterém kreji převodovky? u motoru? a je to víc vepředu nebo spíš vzadu, nebyl by nějaký přesný popis?

Nene... spíš když sundáš levý přední kolo a podíváš se na tu převodovku z boku, tak je tam přidělanej takovej (asi) kryt šroubama... malejma. A jeden z nich je velkej. Tak ten to je. (jestli ne, tak jsem ten olej nalil někam jinam :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...