Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1 Baziho - 27.4.2013 Moravský kras


Recommended Posts

No, hezky se to tu vyvíjí ;) HraběKochan - škoda :( Romane, autokamerku mám palubní (klasika čína), asi ale budeme brát i našeho ručního Full-HD Panasonika, takže Veverková může třeba kamerovat (pokud se bude cítit), nebo zapůjčíme ;)

Pro ostatní účastníky - zejm. zájemce o exkurzi ve firmě vyrábějící garážová vrata (jistě znáte) Trido s.r.o., Na Brankách 3, 678 01 Blansko. Sraz na místě v pátek 26.4. v 16:00:59 hod. (aby to ChouLu stíhal :D), abychom po exkurzi v klidu zvládli přesun na ubytování (=11 km/15min) do Jedovnice mezi 17:31 a 17:59 hod. Já budu v Tridu už předem, takže tam jistě někde najdete našeho veverčího puga jako poznávací znamení :D Těšíme se na vás :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davídku ty ty srazy teda vedeš :bojim

Budeš to vědět do čtvrtka? :) S Romanem potřebujeme znát počet účastníků do čtvrtka do večera kvuli restauraci a slevě na jídle :) Roman to ještě napíše ve svém příspěvku :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ozzy1 : Zítra volám a rezervuji na Martina Blahu

a ještě jednou radši upozoňuji že to máme zamluvené ze soboty na neděli,tak jsem se tě chtěl zeptat ,pokud by ten pokoj byl volný už od pátku tak jestli ho cheš zamluvit?

S přistýlkou po domluvě by neměl být problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem stále mezi těmi, kteří váhají, ale musím svojí možnou účast zrušit. V pátek odpolko odjíždím směr Tábor na kolaudačku a možná i zapíjení prcka, když vše klapne :D:roker

S Romanem Bazi se uvidím zanedlouho u nás :aut Sraz si užijte, mělo by být pěkné počasí :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kucí aby toho nebylo málo, tak mě do toho vlezli zdravotní problémy v rodině :( Nicméně pátek a sobotu tam budu určitě... možná v sobotu budu odpoledne odjíždět.. ale to se uvidí během týdne jak se vše podaří... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROSÍME VŠECHNY, KTEŘÍ JEŠTĚ NEZASLALI TELEFONNÍ ČÍSLO ROMANOVI, ABY TAK UČINILI! NENÍ TO JEN TAK, ŽE BY JSME SBÍRALI ČÍSLA, ALE JDE NÁM PŘEDEVŠÍM O TO, ŽE SE MŮŽE COKOLIV BĚHEM AKCE STÁT NĚKTERÉ POSÁDCE A RÁDI BY JSME MĚLI S VÁMI V TOMTO PŘÍPADĚ SPOJENÍ.

MOJE A ROMANOVO ČÍSLO NAJDETE V PRVNÍM PŘÍSPĚVKU, PROSÍM NAPIŠTE NEBO ULOŽTE SI NAŠE ČÍSLA, AŤ V PŘÍPADĚ JAKÉHOKOLIV PROBLÉMU MÁME NA SEBE KONTAKT. MOCKRÁT DĚKUJEME

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...