Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

bezkonfliktní typ


graver

Recommended Posts

Původně zaslal: Dundee

Nic podobnýho jsem nezažil, ale zdá se mi, že buď mám na zadnim nárazníku lepidlo já nebo ho mají ostatní a moc se jim líbim (furt se mi totiž někdo lepí na pr*el!). ;)

No když já měl GRDT (taky bez katu) řešil sem to jednoduše šláp sem na plyn co to dalo a když jim ty moje brikety začly padat do okna nechali toho většinou a nebo mě předjeli a byl klid :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, ale když někoho chci zastavit, abych s ním \"diskutoval o jeho řídičském umění\", tak na to musím mít postavu, ne? A ne abych se nechal napadnout, a ještě ho nechat pobouchat auto značkou. Když se už k nějakýmu vysvětlování odhodlám, tak musím bejt připravenej na trotla a tenhle postižený ho očividně podcenil. Psychopatů za volantem bude asi jezdit hodně...:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr605

Tak nevím, ale když někoho chci zastavit, abych s ním \"diskutoval o jeho řídičském umění\", tak na to musím mít postavu, ne? A ne abych se nechal napadnout, a ještě ho nechat pobouchat auto značkou. Když se už k nějakýmu vysvětlování odhodlám, tak musím bejt připravenej na trotla a tenhle postižený ho očividně podcenil. Psychopatů za volantem bude asi jezdit hodně...:grr

:D No buď postavu a nebo vybavení :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DjBoom

Původně zaslal: Dundee

Nic podobnýho jsem nezažil, ale zdá se mi, že buď mám na zadnim nárazníku lepidlo já nebo ho mají ostatní a moc se jim líbim (furt se mi totiž někdo lepí na pr*el!). ;)

No když já měl GRDT (taky bez katu) řešil sem to jednoduše šláp sem na plyn co to dalo a když jim ty moje brikety začly padat do okna nechali toho většinou a nebo mě předjeli a byl klid :super

JJ, to znam, taky to nekdy udelam ;)

Jinak tady v Praze je uplne normalni jezdit na svetlech na posledni chvili, prinejlepsim uz na cervenou. Proto kdyz vjizdim do krizovatky na zelenou, moc nespecham. Nedavno se mi to stalo na Karlaku, predtim u Masarykova nadrazi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě spíš zajímá chování lidí, než vlastní příčina. Celkem chápu adrenalin neštastníka, kterýho málem opískoval jezdec na červenou, ale tyhle dementi mi většinou nestojej za víc, než polohlasé utrousení do kambiny \"mrdane\" a pod. Co už vůbec nechápu je chování toho \"mrdana\". Ok, beru, že někoho naseru a beru, že mi to má za zlý a nestačí mu troubit a nadávat a že na zahojení potřebuje pronést pár slov, ale že bych se cejtil natolik dotčen, že bych musel neodkladně spáchat takovou paseku, jen pro to, že \"mě tu přece nebude žádnej vohnout poučovat, jak mam kurwa jezdit\" ... No nevim, ale nějaxi nepamatuju, že za mejch řidičskejch začátků byli lidi takový kokoti... Ten první ňouma si příště veme do auta bassebalku a ten druhej jouda rovnou Desert Eagle a co bude dál?....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že agresivita lidí na silnicích stoupá a stoupá - moje manželka má sice řidičák již pár let, ale jezdit začíná až v poslední době (tzn. že se na silnici chová jako začátečník a z její jízdy je to i poznat). Včera jsme byli na výletě, vše probíhalo v pohodě, až do chvíle, kdy jsme se za Bělou pod Bezdězem chtěli napojit na hlavní silnici Česká Lípa - Mladá Boleslav, což pro nás znamenalo odbočit vlevo z vedlejší. Protože provoz byl docela hustý, Helča čekala, až se z obou směrů udělá větší mezeraa ona se bude moci v pohodě zařadit. Během čekání se cca 20 cm za ní zastavil \"profík\" v novém mikrobusu Renault Trafic (ač má Helča vylepené na zadku auta Zko jako vrata) a když Hela znervózněla, tzn. že se posunula jen o kousek a pak situaci vyhodnotila tak, že nemůže do křižovatky bezpečně vjet, tento \"profík\" najel zprava vedle nás (mikrobusy, ba dokonce ani nový Trafic, výrobci jako průhledné nějak nevyrábějí) a prostě nás zprava podjel - moc příjemná situace pro začátečníka - nepamatuju si, stejně jako Hics, že by se mi něco podobného za mých řidičských začátků přihodilo (a že jsem dělal různé psí kusy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už to neřeším, ale teďka jsem měl možnost jet Ptení - Konice - Mor. Třebová - Svitavy - Hradec - Jičín - Doksy a takovejch kreténů, debilů a idiotů přítulka ještě neviděla. Fakt, co 15 řidič, to idiot, protože jak předjížděli, jak vjížděli do silnice, jak se cpali, já byl rád, že jsem byl v Doksech a posléze doma, protože už FAKT začínám po 7 letech vlastnictví řidičáku nesnášet ježdění po větších silnicích a vystačím si s okrskama. Jezdím max 120 a ono je to asi hodně pomalý, zvláště když si někde v těch místech dva dny před tebou udělala poslední výlet ta rodina, tak nevím, ČÍM ti lidé v Ochcávkách, Superbech atd přemýšlí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...