Jump to content
Sign in to follow this  
merkurek

Difusor !!!

Recommended Posts

Čau až ti to příjde hod foto na stránky.Ale řeknuti svíti to hodně a vypadá to super skusim ti poslat jak to vypadá večer.Ještě jedna věc nechytej to silonovýma páskama ale to přišrubuj na tvrdo.Pásky praskají.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestli tu je řeč o Laminoservisu z Řasnice (pan Bláha), tak varuju. Pokud nemáš zakázku tak minimálně za 50tis, tak se připrav na hruzu. Nám teď tenhle borec maximalně dokurvil jednoho Escorta. Dodali sme plány jak by to mělo vypadat a stejně si to udělal podle sebe. Prej co se mu nelíbí, to dělat nebude. Auto se vracelo na reklamaci, protože vypadalo z každý strany jinak, stříška na zadních dveřích se při plném otevření dveří opírala o střechu, zadní blatníky vytahnul kladivem, zkurvil přední plastový podběhy, rozšíření před zadním kolem vypadá jako když tam nalepí kus překližky, tahokov v nárazníku nalepil obráceně atd. Uprava stala 15tis a asi měsíc sme to dodělávali. Prostě prasečí práce. Jak řikám, pokud je to malá zakázka, tak honem jinam. Jo a ještě něco, pokud chceš lízátko dopředu doporučuju z laminátu, nebo carbon. Bláha to lepí z kousků plastů a první škrtnutí a letí pryč. Já mám udělaný lízátko ze spodku nárazníku Peug306MAXI a křidýlka z Octávie, všechno laminát a uspěšně přežívá už 3 roky. A že už pár drsnejch ran dostalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

K tomu podsvetleni podvozku. Veci se daj delat jeadnoduse a draze, nebo trochu složitěji a výrazně levněji. Já osobně nejsem moc velkej příznivce podsvětlování podvozku, ale kámošovi na oktávku sem to spíchnul poněkud svérázným, ale levným způsobem. 1. Měnič 12/220V/100W. Dá se postavit za pár korun (cca400,-). 2. 2x kasická zářivková trubice 40W tónovaná jak je libo a zbytek je dílenská práce s uchycením a ochranou trubic a elektroinstalace. Navíc pokud nesvítí tak má v autě 220V třeba na malou televizi, holící strojek a podobný drobnosti. Hrozně mě míchaj lidi, který dovedou věc za pár koun prodat za tisíce a tvářej se, že je to ještě levný.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×